Може ли да ми препоъчате добър пластичен хирург

  • 16 222
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 574
Зравеите от доста време се ровя из интернет и се допитвам тук там без осоен резултат или по точно резултати много но това което ме интересува е те да са изпитани.Ако някои знае на кого може да си поверя тялото нека да пише по темата а също и ако знае кои не са толкова добри!благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 7 186
Питай и в този форум, има повече компетентни по въпроса: Simple Smile

http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=6ad5035db8797 … 035472af97b8eae28

# 2
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Да, доц. Юрий Анастасов, Пловдив.
Оперира детенцето ми, което се роди с отворено небце и не можеше да се храни. Сега си има съвсем истинско небце и е добре.
Ние сме от София, но след обикаляне по тукашните "светила" само си изпатихме и съм много благодарна на лекарите от 3 градска, които ни казаха за доц. Анастасов и на логопедката ни, която направо ни записа час...
По време на престоя си в клиниката видях на какво е способен доц. Анастасов и гласувам за него с две ръце. Учил се е в Мексико и Франция.
Освен това целият екип е много добър - другите лекари, сестрите, всички са много внимателни, което е много важно, защото в следоперативния период сестрите са тези, които се грижат за пациента.
Ето линк за сайта:
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm
Уведомяват те и за всички неудобства, свързани с операцията - то и на сайта си ги пише - за да знаеш какво те чака, а не само да обещават чудеса...
Изобщо, за това отделение мога да кажа само добри думи.  newsm10

# 3
  • Мнения: 5 622

 Винаги ми е било интересно къде си правят пластичните операции фолк певиците  Thinking

А в списание "На кафе" четох,че Мария казва, че си била правила корекция само на устните и след нея това станало било като мода..(да бе...тя е открила топлата вода  hahaha), но ми е инетресно къде си е правила устните тя, а и не само тя....

Дали си препоръчват една на друга пластичните хирурзи?

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Продуцентът ги насочва  Mr. Green

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ние направихме малка козметична операция на детето при такъв пластичен хирург. За него знам, че е правил операции на фолк звезди. Препоръча ни го личната лекарка. Очаквах да ни одере кожите, но не. Много съм доволна от резултата - то при нас не беше нещо голямо и сложно, но все пак е на лицето и остава за цял живот. Хирургът е много мил и с такт към децата (дори има приемни часове в Плевен, а работи в София).   

# 6
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ние направихме малка козметична операция на детето при такъв пластичен хирург. За него знам, че е правил операции на фолк звезди. Препоръча ни го личната лекарка. Очаквах да ни одере кожите, но не. Много съм доволна от резултата - то при нас не беше нещо голямо и сложно, но все пак е на лицето и остава за цял живот. Хирургът е много мил и с такт към децата (дори има приемни часове в Плевен, а работи в София).   
За д-р Рачев ли става въпрос?Защото,ако е за него,той си е плевенчанин. Simple SmileПравил e устните на Мария няколко пъти.Познавам го лично и е много внимателен,от познати,оперирали се при него съм чувала само добри отзиви. Моята фризьорка си е правила силиконов бюст при него и понеже проявих любопитство Crazy,ми го показа-изобщо не може да се разбере,че не е естествен,а и има много хубава форма. Peace

# 7
  • Мнения: 450
Здравей.
Препоръчвам от личен опит да НЕ ходиш при доц.Емил Георгиев- клиника Нефертити!Правила съм си липосукция при него-колената ми не се получиха еднакви,а и други странични неща се получиха,неравности под кожата все едно имам як целулит.Аз си имам,но не чак такъв.
Подкрепям firebird.И на моето детенце доц.Анастасов е правил две операции(на устната и на небцето) и всички са учудени от шевовете и белезите-в смисъл почти няма(на устната и при нослето)!А докато бяхме в клиниката имаше и хора за разкрасителни операции,прегледи следоперативни и бяха доволни.

# 8
  • Мнения: 2 936
Д-р Рачев наистина е много добър пластичен хирург  Peace
фризьорката да не би да е Лора  Grinning
хм,до 2 месеца мисля и аз да посещавам доктора  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 111
Здравей.
Препоръчвам от личен опит да НЕ ходиш при доц.Емил Георгиев- клиника Нефертити!
И аз съм на същото мнение...

А препоръчвам др.Стоянов, др.Динев, др.К.Вачкова или др.Д.Кръстинова Simple Smile
Във всеки случай обиколи повече хирурзи и виж ,кой най-много ще ти допадне.

# 10
  • Мнения: 730
Питай и в този форум, има повече компетентни по въпроса: Simple Smile

http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=6ad5035db8797 … 035472af97b8eae28

Тук има страшно много инфо относно пластичните операции и девойките които са минали по този път са много отзивчиви и подробни относно операциите си,адски полезен форум Peace

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
За д-р Рачев ли става въпрос?
Не, ние сме ходили при д-р Пеев.

# 12
  • Мнения: 5 622
Боже, тези хора за пръв път ги чувам  newsm78

Рачев, Пеев.....

Как ли се доверяват фолк певиците на такива, които не са особено известни? Явно наистина някой им ги препоръчва, ако не и една на друга  Joy

# 13
  • Мнения: 6 417
Д-р Николай Георгиев ремонтира фолкпевиците. Той уголеми и члена на г-н Азис.

# 14
  • Мнения: 5 622
Мен лично ме интересуват устните на Мария, щото наистина са добре направени. Не са се разтекли или пък да са някакви гнусни и от километър да им личи. Явно е майстор съответният лекар в тази област  Peace

А относно това кой оперира певачките, виж, че има много противоречиви мнения. Един вика Рачев, друг Георгиев, трети Ефремов (ли беше оня с клиниката в София  newsm78 )

Общи условия

Активация на акаунт