гадене-момиченце

  • 7 121
  • 120
  •   1
Отговори
казаха ми,че ако ти се гади в началото на бременността,значи ще е момиче,имате ли такива наблюдения или са поредните бабини деветини Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 492
Според мен бабини деветини!

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И бабини и дедини, все са деветини ConfusedИ на мен ми се гадеше, а пък родих момче!

# 3
  • Мнения: 468
с момчето си изповръщах червата, а с момичето имах само гадене и то от мириса на пасти за зъби

# 4
  • Мнения: 1 910
Глупости.

# 5
  • Мнения: 59
На мен ми се гадеше само първия месец и си имам момиченце

# 6
  • Мнения: 2 567
Аз много повръщах още от самото начало и имам момиченце, но една приятелка също доста е повръщала и има момченце.
Така, че не бих казала, че повръщане е равно на момиче  Simple Smile

# 7
# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Спуках се от гадене и драйфане с щерката  Sick. Ама се спуках ви казвам. Повръщах в предродилна зала и на операционната маса за последно.

Със синчето имах адски киселини  ooooh! и ми се гадеше от ... глад  Flutter. Но беше съвсем за кратко и съвсем поносимо.

Та за мен си е правило, а не деветини. Още повече, че и при майка ми е било 1:1 както и при мен.

# 9
  • Мнения: 992
изобщо не ми се е догадило и през цялата бременност веднъж не ми стана лошо и родих прекрасно момиченце
така че поредните бабини деветини

# 10
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Бабини деветини.
Гаденето, макар и любимо на режисьорите на сапунени сериали, не е хубаво...
Най-често е признак, че бъдещата мама трябва да се храни по-здравословно.

# 11
  • Мнения: 3 334
  Naughty Naughty Naughty аз имам момиче,но не съм имала гадене.Относително е!Кумата ми например има момиче и момче,и при двете бременности се скъсвала да повръща.Според мен си е до организъм!

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 11:24 от Anni

# 12
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
гаденето не определя пола и не зависи от него!! Абе кой ви ги разправя тези работи  #2gunfire #Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
Не ми се е гадило-имам момче.
Но според мен няма зависимост.

# 14
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Абе измислица си е според мен, макар че ми се гадеше на мен и имам момиченце.

Общи условия

Активация на акаунт