да се похваля!

  • 528
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Донесоха ми истинска цедилка, ръчно тъкана, вълнена.
За тези, които не са виждали ще добавя, че това представлява тъкано правоъгълно парче плат (вълнено), от четирите краища излизат плетени въжета. Най - накрая намерих начин да го вържа около себеи (въжетата са много дълги) и бебето си легна вътре (отпред), и успях даже да го приспя.
Притеснява ме, че плата е мек и съответно телцето не е съвсем изправено е леко извито странично на дъга, главичката е странично извита. Незнам как седи в слинг, дали има същия проблем, изобщо дали това е проблем. кажете имате ли наблдения в слинга детето да е леко странично извито. Надявам се да обясних горе-долу ясно.

# 1
  • Мнения: 816
Да и в слингът е леко извито странично бебето, но това изобщо не е проблем. Така или иначе в корема на мама е доста по-извито. Но наистина, цедилката не допира добре бебето до майката и някак си тялото й не може да му е опора, както е в слинга. Освен това не ти ли убиват връзките на цедилката по раменете? Защото слингът изобщо не убива. А и не е ли твърде жега в тази цедилка?

# 2
  • Мнения: 133
ами допира до тялото, както и при слинга. Натежа ми на коляното, като го поносих и наистина малко на едното рамо. ще пробвам и със слинга и ще видя кое е по удобно.
не е топло, нищо че е вълнена. Аз откъм бебето постлах памучно, за да не му боде и исках да видя, дали ще се изпоти, но той не се изпоти, макар да спа 2часа.

Общи условия

Активация на акаунт