температура 37,2-37,4

  • 3 219
  • 23
  •   1
Отговори
  • Ruse
  • Мнения: 390
здравейте моми4ета
от две седмици ни изписаха от болницата в която лежахме 5 дена за вирусна пневмония и мога да кажа 4е през тези 2 седмици ни нямаше абсолютно нищо,но от снощи бебата ми подържа една ткава странна температура от 37,2 до 37,4 .Нито кшля нито има хрема нито нищо само тази температура която Панадола неможе да смъкне.Някоя от вас сблъсквала ли се е с подобен проблем и ако да от какво е бил при4инен.Благодаря на вси4ки Heart Eyes

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Ние сме на същия хал от 2 седмици и днес видях че му никне зъбче горе дали при вас не може да е също от зъби?

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да не ви казвам, че моята е с подобна Т повече от 2 месеца  Shocked Изследванията й са добре, няма нищо видимо като причина, освен никненето на зъби  ooooh! Има дни, в които изобщо не вдига, в други дни под 37 не пада...

# 3
  • Ruse
  • Мнения: 390
снощи моята хубавица дигна 38 градуса и викнах лекар и познаите кво ми каза-ВИРУС smile3514 smile3511 Аман от тези бацили до преди две седмици лекувахме вирусна пневмония а сега това Confused

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Кофти, Реничка! Ако това ще ти помогне, не сте сами  Grinning Снощи и моята вдигна висока Т, почти 39, днес продължава да си я поддържа. На всичкото отгоре се и осра. Изобщо няма да я водя на лекар, аз си знам- вирус е  Cry

# 5
  • Мнения: 8 917
Кофти, Реничка! Ако това ще ти помогне, не сте сами  Grinning Снощи и моята вдигна висока Т, почти 39, днес продължава да си я поддържа. На всичкото отгоре се и осра. Изобщо няма да я водя на лекар, аз си знам- вирус е  Cry
Да не би да е недоизлекувана пневмония newsm78

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Кофти, Реничка! Ако това ще ти помогне, не сте сами  Grinning Снощи и моята вдигна висока Т, почти 39, днес продължава да си я поддържа. На всичкото отгоре се и осра. Изобщо няма да я водя на лекар, аз си знам- вирус е  Cry
Да не би да е недоизлекувана пневмония newsm78

Е, как недоизлекувана, даже и лекувана няма  Grinning Вече и Т смъкнахме  Peace

# 7
  • Ruse
  • Мнения: 390
моята красавица освен 4е има Т ами и се и одриска в4ера.Слава богу дсонес няма Т а и акото е наред.Дано вси4ко да е минало.Не е остатък от пневмонията а нов вир

# 8
  • Ruse
  • Мнения: 390
аз да се опла4а 4е продължавме да сме с Т и ве4е взех много да се притеснявам.Вдига я до 37,5 давам панадол и спада до 37.Виждам се в 4удо-какво е това нещо

# 9
  • Мнения: 5 525
Заведи детето на лекар и пуснете изследвания на кръв и урина.Доколкото виждам вече доста време сте с температура.Не се успокоявай само с мисълта, че са зъбки.В кръвната картина ще се види имали някакъв възпалителен процес.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Реничка, и Гери беше с такава Т 2 дена, до снощи когато вдигна към 38/39 и така горя на тих огън цяла нощ, като почти не мога да я смъкна!  Cry
Това е вирус - но при всяко дете е различно! При Гери няма разстройство или повръщане, само гърло и кашлица!
Дано сте по-добре!

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Заведи детето на лекар и пуснете изследвания на кръв и урина.Доколкото виждам вече доста време сте с температура.Не се успокоявай само с мисълта, че са зъбки.В кръвната картина ще се види имали някакъв възпалителен процес.

За всичкото време с подобна Т, на моята дъщеря сме пускали два пъти КК- перфектни резултати! СУЕ- то беше 3! Никакъв възпалителен процес. Левкоцитите й също бяха съвсем нормални. А все още продължава вечер да повишава Т си...

# 12
  • Мнения: 5 525
Моята дъщеря беше с такава т почти месец.След пуснатите изследвания се оказа, че левкоцитите и са 12 хил, СУЕ-40, а температурата и беше през цялото време 37,1-37,5 и не вдигна повече от това.Затова се правят изследвания за да се види дали всичко е наред, , но при всички положения е редно поне да се потърси причината а не да се предполага на сляпо.

# 13
  • Ruse
  • Мнения: 390
пуснахме кръв и урина -малко са ни повишени левкоцитите и има бактерии в урината,за това утре ще дадем посявка в микробиология защото доктора каза 4е сигурно е вирус или бактерия в урината и микробиологията ще я открие и ше покаже кой антибиотик е най-подходящ

# 14
  • Мнения: 5 525
Бързо оздравяване. Heart Eyes (И при нас беше бактериална инфекция)

Общи условия

Активация на акаунт