Питане за логиката на вторите цигулки

  • 770
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 650
Чета тук за изневери и неверни съпрузи и се чудя следното: Туй че женените мъже изневеряват добре, ама каква е логиката на жените дето се хващат с женени мъже не разбирам. Ми аз още като по- млада и неомъжена, чуех ли че някой мъж е женен, тотално губех интерес към него, някак си ми се виждаше под достойнството да се задоволявам с остатъците дето остават след някоя /т.е съпругата му/, пък квото и ще тоя да ме омайва. Жените влагат доста чувства във всяка една връзка и за тях връзка просто за секс почти не съществува. На какво се надяват в една безперспективна връзка с женен мъж. Да сме на 45-50 години, когато всички вече са по двойки  няма много свободни мъже разбирам донякъде, ама иначе хич не ми е ясно. Какво очакват освен купчина негативни емоции накрая.

# 1
  • Мнения: 2 161
Чета тук за изневери и неверни съпрузи и се чудя следното: Туй че женените мъже изневеряват добре, ама каква е логиката на жените дето се хващат с женени мъже не разбирам. Ми аз още като по- млада и неомъжена, чуех ли че някой мъж е женен, тотално губех интерес към него, някак си ми се виждаше под достойнството да се задоволявам с остатъците дето остават след някоя /т.е съпругата му/, пък квото и ще тоя да ме омайва. Жените влагат доста чувства във всяка една връзка и за тях връзка просто за секс почти не съществува. На какво се надяват в една безперспективна връзка с женен мъж. Да сме на 45-50 години, когато всички вече са по двойки  няма много свободни мъже разбирам донякъде, ама иначе хич не ми е ясно. Какво очакват освен купчина негативни емоции накрая.
Аз като ученичка в последният клас на гимназията съм имала връзка с женен мъж.Не съм изпитвала угризения,не съм го обичала,не съм имала планове за  съвместно бъдеще.Не съм гризкала остатъци,защото той беше доста увлечен по мен и никога не ме е поставял в ситуация на чакаща и плачеща.Дори и сега твърдя,че ако желаех,можех да го накарам да предприеме нещо по-сериозно относно връзката ни.

# 2
  • Мнения: 100
Младите момичета ,току що завършили училище се хващат на думите на чичко-палричко дето може и има всичко...
Друго не виждам какво може да ги привлече освен материалното
Повечето са още неошлайфани от въртелешката на живота и се хващат като шарани на сладките му приказки, че ще остави жената и децата ,че ще я позлати и облече като принцеса и пр...
Но като прогледнат виждат че просто са пропиляли младостта и хубостта си с чичко-паричко ,а той вече се оглежда за друго девойче Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 495
може би им харесва точно липсата на перспектива и обвързване, на жените де
хем имат до себе си романтичен и пламенен мъж /да чукне нещо агнешко и чуждо/, хем няма да чуят заветното "Ще станеш ли моя жена" на етап от живота си, когато не искат обвързване
отделен е въпроса, че много женени мъже спестяват тази информация на първите срещи, пък после каруцата вече се е обърнала...........

# 4
  • Мнения: 6 206
Де да знам, освен секс нищо друго не трябва да чакат.
Иначе много си усложняват нещата, но за единия секс става.

# 5
  • Мнения: 5 103
Имам две близки приятелки, който да любовници на женени мъже.
Е нямат угризения, не си засяга дали жена му ще разбере, получават всичко, което поискат + свобода през времето , което той е с жена си.
Но им е доста криво по празниците, вечер и т.н.
Аз съм доста принципни и връзка със семеен мъж, не съм имала.

# 6
  • Мнения: 1 172
Ролята на любовница, като всяка друга роля, си има и  плюсове и минуси. Защо да е толкова странно, че някои са напълно удовлетворени от такава връзка? Едни смятат, че само заради чувствата си трябва да се превръщат в слугини на обичания от тях мъж (да живеят с него и да отнасят много негативи: да му перат мръсните чорапи, да му готвят ежедневно, че и да търпят критиките му относно манджите и така нататък). Други смятат, че само заради едните чувства не си струват всички тези грижи. Ако се влюбя в такъв тип мъж, бих предпочела да съм му любовница, но не и съпруга.

# 7
  • Мнения: 260
Или както има една приказка "По-добре щастлива любовница, отколкото нещастна съпруга."

# 8
  • Мнения: 7 186
Ами зависи, има няколко типа любовници.
Едният тип са Печените Sunglasses- те просто търсят разнообразие и не влагат никакви надежди в този тип връзка, нито държат да е продължителна. Често и те самите са обвързани и жененият мъж е идеалната партия за кръшкане /никой няма интерес партньора на другия да научи/. Или са сами в момента /примерно току- що приключили връзка или сушав период Laughing/ и случайно отнякъде се е явил жененият мъж- запълват си времето с него, но същевременно си търсят и нещо сериозно.
Другият тип жени са Комерсиалните Money- търсят материална облага, обикновено млади мацки, на които им е ясно, че могат да извлекат нещо от връзката с женения- пари, подаръци и т.н. Обикновено правят секс по задължение и редовно обсъждат и подиграват "любимия" с дружките си. Laughing
Третият тип са Влюбчивите и Наивните  animal085, които се хващат на приказките на женения, че ги обича, че ще се разведе и бла- бла, и мирно и кротко чакат и се надяват и кроят планове за сватбата. Но докато се усетят изведнъж са станали на години, а мъжът на мечтите им все още си е женен. Често остават сами.
Четвъртият тип са Кучките afwitch, които са твърдо решени с цената на всичко да развалят брака на женения мъж, с който имат връзка /за да го прикоткат те Simple Smile/ и често прилагат мръсни номера- плетат интриги, настройват мъжа срещу семейството му /разделяй и владей/, в крайни случай стигат до телефонни обаждания на съпругата или "подсказване", че мъжа и има връзка /подхвърлят вещи, пращат СМС- и, звънят и затварят и т.н./. Възможен е и друг вид тормоз, както и истерии. newsm29 Такива жени рядко постигат целите си, но за съжаление често заради тях се развалят иначе добре съжителстващи семейства или ако не се развалят то просто се появява помежду им една пукнатина, която си остава завинаги.
Това е разбор в най- общи линии де, има случаи всякакви. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 860
 Съгласна съм с мнението на *SV*. В една такава връзка емоциите не са само отрицателни и незадоволяващи и двете страни. Във форума има жени, които са женени сега за мъжа на който са били любовници. Може би в крайна сметка се стига до там, до където и двамата взаимно го искат. Ако само единият го иска, то и без да има такива пречки няма как да стане.

# 10
  • Мнения: 490
Много се замислих newsm78
Има различни жени и различни очаквания -на 18-20 освен секс и да ме заведе чичкото да пия нещо ,друго едва ли ще очаквам ,пък и на тая възраст малко девойки мислят за семейство Flutter
Аз не бих вложила емоция защото знам ,че няма смисъл . Но никъде не може да се твърди ,че любовницата обира трохите от масата -понякога е обратното!Зависи от мъжа. Аз познавам двойка любовници от години и мъжът винаги е с нея дори на празници ,така че.........
Ако двамата "влюбени" знаят къде да сложат границата никога няма да се стигне до отрицателни емоции.
А за тези, които се женят за любовниците си мога само да кажа,че никога не бих се доверила на човек , който веднъж е предал някой друг и го е наранил -може да се повтори с мен! Щом го е направил веднъж нищо няма да го спре да го направи отново !
Може много да се говори за такива отношения , но няма точен отговор за това!

Общи условия

Активация на акаунт