Колко време преди сън се храните...

  • 1 346
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
Имам предвид нощния сън. Знам, че е добре да мине поне час след последното хранене, но ние нещо все не успяваме да го постигнем този режим, имам предвид, когато времето е хубаво.
Връщаме се от градина в 16ч30, хапва си следобедната закуска и излизаме да караме колело или на пясъка, връщаме се към 7ч30, следва къпане, приготвяне на вечерята(стопляне на яденето и салатката, нямам предвид тепърва да готвя) и докато се нахраним, станало 9 без нещо, мием зъбите, лягаме, четем книжка или нещо др. си измисляме за приспиване и в 9ч30 обикновено Дамянче спи...

Е, кажете ми къде да го вмъкна този час между яденето и заспиването  newsm78

По-късно не мога да го слагам да спи, по-рано да се прибираме от площадката и парка, няма смисъл (трябва да се набеснее и да огладнее, защото следобедната закуска се омита до трошичка)

Как сте разрешили вие този проблем...

# 1
  • Мнения: 3 537
Както дойде.Но по принцип един час почти винаги минава от вечерята до съня. Wink

# 2
  • Мнения: 3 042
Това за единя час м/у последното ядене и заспиването не го знаех.

Злати обикновенно вечеря към 20:45 /е има разминавания + или -/. Слагам го в леглото към 21:30ч , а заспива към 22:00ч. При нас без да исам се е получило.

Ако дадеш вечерята в 20:30ч до 21:30 ще е минал час. Peace

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние вечеряме различно. Големите не сме на режим, кога сме яли, кога не, не ни е проблем. Най-малката яде към 20,30ч. и към 21ч си ляга и до 10мин. е заспала.

# 4
  • Мнения: 6 390
Имам предвид нощния сън. Знам, че е добре да мине поне час след последното хранене, но ние нещо все не успяваме да го постигнем този режим, имам предвид, когато времето е хубаво.
Връщаме се от градина в 16ч30, хапва си следобедната закуска и излизаме да караме колело или на пясъка, връщаме се към 7ч30, следва къпане, приготвяне на вечерята(стопляне на яденето и салатката, нямам предвид тепърва да готвя) и докато се нахраним, станало 9 без нещо, мием зъбите, лягаме, четем книжка или нещо др. си измисляме за приспиване и в 9ч30 обикновено Дамянче спи...

Е, кажете ми къде да го вмъкна този час между яденето и заспиването  newsm78

По-късно не мога да го слагам да спи, по-рано да се прибираме от площадката и парка, няма смисъл (трябва да се набеснее и да огладнее, защото следобедната закуска се омита до трошичка)

Как сте разрешили вие този проблем...
а защо не смениш ритуала - прибиране, ядене, къпане и тн... newsm78

# 5
  • Мнения: 8 505
От вечерята до съня минава час (вечеря веднага след прибиране),но адаптето го давам непосредствено преди сън.

# 6
  • Мнения: 4 358
....... Е, кажете ми къде да го вмъкна този час между яденето и заспиването  newsm78 ........
Ако вече си имате изграден режим и така ви е добре, не виждам причина да го сменяш насила.
То времето няма вечно да е хубаво - използвайте сега да се налудува дребчо, зимата ще гониш час между яденето и съня  Wink

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вечеря около 1,5 ч.преди да легне.Млякото си го пие в леглото.

# 8
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
 вечеря приблизително около час преди да си легне.

# 9
  • Мнения: 8 917
От вечерята до съня минава час (вечеря веднага след прибиране),но адаптето го давам непосредствено преди сън.
И при нас адаптето е непосредствено преди съня - в повечето случаи Peace

# 10
  • Мнения: 3 932
а защо не смениш ритуала - прибиране, ядене, къпане и тн... newsm78

Ами, защото не съм се сещала  Embarassed , но пък и Дамянче си има ритуал-негов собствен, веднага след прибиране започва да се съблича за къпане, съответно си разхвърля  дрехите от входната врата до банята  Laughing и дума за хранене не може да става преди "чип-и-чипа"...

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Вечеряме в 19.30,лягаме си в 22,като пием мляко докато заспиваме Wink

# 12
  • Мнения: 962
Ние в 20 часа се къпем 20:30-храна,21:15 е заспал

# 13
  • Мнения: 2 672
прибираме се около 21ч , яде , баня, малко свободни игри и към 22ч или 21.40ч вече ляга

# 14
  • Мнения: 7 640
прибираме се около 21ч , яде , баня, малко свободни игри и към 22ч или 21.40ч вече ляга
и при нас е същото, но банята е преди храненето

Общи условия

Активация на акаунт