Сочни шницели!!

  • 47 663
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474


Сочни шницели!!

500гр. кайма
2 яйца
2 суп. лъж. кис. мляко
1/2 ч.л. сода
1 скилидка чесън
сол
чер. пипер
кимион
магданоз
чубрица
(малко настърган кашкавал няма да навреди)

за паниране:
галета
2-3 яйца


Омесвате всички продукти (без яйцата и галетата) и оставяте в хладилника за 2-3 часа. После оформяте шницелите и овалвате в яйце, галета, яйце, галета и пържите на слаб огън. Да Ви е сладко!



# 1
  • Мнения: 3 550
Изглеждат разкошно! Ще се опитат при първа възможност с гарнитура "златните картофки".   chef

# 2
  • Мнения: 7 474
Изглеждат разкошно! Ще се опитат при първа възможност с гарнитура "златните картофки".   chef

 Laughing Точно така ги сервирах  Joy

# 3
  • Мнения: 135
Аз когато пържа с яйце и галета ми остана сурово вътре.(и не съм и повтаряла повече)
Да не би тайтана да е в слабият огън?

# 4
  • Мнения: 7 474
Аз когато пържа с яйце и галета ми остана сурово вътре.(и не съм и повтаряла повече)
Да не би тайтана да е в слабият огън?

Може би - аз го пържа на 3 от 6 на котлона. По-бавно става, но става хубаво и ги обръщам един два пъти  Peace

# 5
  • Мнения: 311
Leo, като ти гледам рецептите, мечтая да си сменя пола и да ти стана мъж! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 474
Leo, като ти гледам рецептите, мечтая да си сменя пола и да ти стана мъж! Mr. Green

Той моя мъж затова не ме дава  Joy

# 7
  • Мнения: 693
а каква е рецептата за картофките че немога да я намеря нещо
като се пържи на слаб огън не стават ли много мазни

# 8
  • Мнения: 7 474
а каква е рецептата за картофките че немога да я намеря нещо
като се пържи на слаб огън не стават ли много мазни

Ето рецептата за картофките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114795.0

# 9
  • Мнения: 5 873
Leo,днес направих шницелите Party.Много вкусни станаха.Децата си облизаха пръстите Laughing.Благодаря ти за рецептата.  bouquet

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ле лееее какъв вид има - Страхотно - дали наистина не остава сурово от вътре и дали гаранцията е слаб котлон  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 126
Правих ги,изобщо не станаха сурови отвътре.Наистина са сочни и много вкусни Grinning Който ги пробва няма да сгреши Peace

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Правих ги,изобщо не станаха сурови отвътре.Наистина са сочни и много вкусни Grinning Който ги пробва няма да сгреши Peace


ок много благодаря за отговора / не за друго , но някой беше споменал в темата/   bouquet

# 13
  • Мнения: 4 370
аз ще ги пробвам скоро, каймата каква трябва да е ?

# 14
  • Мнения: 728
Мерси за рецептата, наистина стават доста апетитни тези шницели.

Общи условия

Активация на акаунт