Въпрос за Майорка

  • 396
  • 2
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Въпрос най-вече към испанските мами, но и други, които имат инфо също ще се радвам да пишат - в края на септември планираме почивка на Майорка - коя част ще ми препоръчате? Къде е по-спокойно? Подходящо за семейства с малки деца? Какво интересно има за посещаване и къде?

Благодаря предварително
Поздрави на всички Laughing

# 1
  • Мнения: 731
За последен път ходих на море в хотел "Негреско" на о-в Майорка. Хотелът беше на плажната ивица и останах доволна. Плажът е чудесен. Развлечения има най-различни, но аз не си падам особено по нощния живот. Хотелът се намира по средата на 8-километровия плаж между град Палма и Ел Аренал. Приятно е за разходки. Не мога да кажа какви развлечения има за дечица, но вероятно малко проучване ще покаже. Много съм доволна от почивката си. Дано и вие останете доволни. Приятно!

# 2
  • Мнения: 2 292
в понеделник сутринта се всрнахме от почивка там.
бяхме в Алкудия ъ североиzточната част. Има много хора. Плажа е добър , zа деца е добре, морето е плитичко  до доста навътре и децата много играят , беz родителите да ги е страх. Има много раzвлечения ... проблема беше, че хотела се намираше срещу една дискотека и беше шум до zори ... а приzори се почваше почистването и ела да видиш какъв шум настава. Обсрни вниманние в агенцията хотела да е на тихо място. Ссщо така НЕ препорсчвам Некерманрайzен. Бяхме в огромен хотелски комплекс с много раzвлечения, ресторант 2ъ3 басеина, миниголф, кафенета палми, фикуси и каквото ти хрумне, пслен пансиох храната беше много добра ... хотела имаше 3 zвеzди , от агенцията ни каzаха , че отговарял на 3 и половина ... ако бил директно на морекия бряг щял да е 4 (беше на 150 метра от плажа)  ... реално zа мен хотела някога е имал 3 zвеzди , сега беше така неподдсьржан, че не бих му дала и 1 . Та това е . Внимавай в агенцията.
И не буквайте кссни полети, zащото Кондор ни имаха и в двете посоки zакъснения от по поне 1 час

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 10:16 от vivita

Общи условия

Активация на акаунт