Варна! Застрояват двора на детска градина Пушкин зад ФК

  • 1 787
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 595
Двора на детска градина "Пушкин" искат да бъде застроен.

Обадиха ми се с молба да пусна тема. Късничко е вече, но дано не прекалено  Praynig

Днес са успели да спрат машините с жива верига. Утре ще има протест за спиране на строежа в двора на детската градина. Биха искали да присъстват майки с деца, за да се обърне внимание на проблема (все пак той е най-вече наш и на децата ни). Протеста се организира от Зелена Варна (дано не съм объркала името). Май са набъркани депутати в цялата работа... Crossing Arms Облагите преди всичко ми се струва  #2gunfire

Не мога да повярвам, че и малкото детски градини на центъра ще останат без двор! Явно предлагат децата да тичат във виртуалното пространство  #Cussing out

Молбата е, който може да отиде в 9 часа сутринта! Детската градина се намира точно зад ФК, там където е паркинга за колите. Двора на градината е точно до бариерата.

Последна редакция: ср, 16 авг 2006, 23:57 от Ivy

# 1
  • Мнения: 8 769
Аман от продажници в тази държава! АМАН! smile3511 smile3514
В колко часа е тоз протест? Утре цял ден съм извън града.... smile3515

# 2
  • Мнения: 3 595
Аз така се възмутих, че забравих да напиша часа  ooooh! Грешката е поправена от 9 сутринта.

# 3
  • Мнения: 311
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121037.msg2219804#msg2219804

това е другата тема. Sorry, че аз, а не авторът й я копира, но се надявам да е от полза

# 4
  • Мнения: 5 622
Повтарям се, но пак ще кажа, че те вместо за озеленяват пространствата, били те дворове на ДГ, или други места, гледат да ги застроят и да унищожат и малкото останали незастроени площи  Tired

Последна редакция: чт, 17 авг 2006, 11:36 от БУБА

# 5
  • Мнения: 282
Предлагам някой, който е запознат подробно и е виждал с очите си за какво става дума да пише на Календар и на Господари на ефира. Аз бих го направила, но докато отида да видя и им пиша, може да е късно.

# 6
  • Мнения: 2 978
Малко не по темата..ама искам да си го кажа Wink


Сега, като бях във Варна ми направи едно нещо огромно впечатление...Може би, защото в София го няма..

Между всеки блок, ама между почти всеки, има люлки и пързалки..направо бях #Crazy..Това нещо тук не може да се види Naughty Sad

# 7
  • Мнения: 3 595
Чудно ми е къде си ги видяла тези люлки и градинки, защото до нас няма на 20 минути нито една  Shocked

А това за Господарите и Новините и аз си го мислих, но бях по болници и не можах да отида. Ако някой е по-наясно наистина ще е добре!

# 8
  • Мнения: 2 978
Чудно ми е къде си ги видяла тези люлки и градинки, защото до нас няма на 20 минути нито една  Shocked

А това за Господарите и Новините и аз си го мислих, но бях по болници и не можах да отида. Ако някой е по-наясно наистина ще е добре!

Веднага ти казвам Laughing...Вървяхме от плажа по Цар Освободител от лявата страна..посока Окръжна болница (или там както се води) и Пикадили...Щом на моя дето е заплес му направи в4епетление Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, там наистина има площадки между всички блокове.Аз там водя малкия, че около нас няма хич Tired

# 10
  • Мнения: 1 629
Вини, минали сте през нашата махала Grinning Тук е изключение, детските кътове са правени заедно със строежа на блоковете. В другите райони не е така, за жалост.

# 11
  • Мнения: 2 978
Вини, минали сте през нашата махала Grinning Тук е изключение, детските кътове са правени заедно със строежа на блоковете. В другите райони не е така, за жалост.

Ами там ни е бабата Wink и от там минаваме...

Предполагам, че не навсякъде е това...ама и това не е малко..тук нищо няма... Cry

п.п. Извинявам се за офф-а

# 12
  • Мнения: 5 622
Да, вярно е. В този район наистина има много детски площадки и слава Богу (че и аз съм облагоделствана, не че водя детето там, но кой знае, по-нататък може и да се възползвам)



За кварталите нямам идея как стоят нещата  Thinking

А съм забелязала, че тези площадки се ремонтират и обновяват преди кметски избори  Laughing

# 13
  • Мнения: 332
Чудя се как са допуснали точно в тази детска градина да застроят двора.Доколкото знам там са децата все на баровци.

# 14
  • Мнения: 3 595
Може г-н депутатът да е по-баровец от баровците  Money

А за градинките рядко има такива места. Ние се водим център и до нас са сграда до сграда няма нито дръвчета, нито градинки. На единственото място, където имаше някакво местенце за игра, опожариха сградата и до дни започна строеж. Как да не си помисли човек, че пожара е умишлен. Тези неща някак си се преживяват, но място определено като зелена площ или двора на градина да се застрои е просто безумно!  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт