кърменето предпазва ли...

  • 1 454
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
чела съм някаква подобна тема,но така и не можах да я намеря с търсачката,та докато кърмим бебчетата си има ли опасност от забременяване?Тази сутрин направихме един Не безопасен секс Embarassed и малко ме страх,все пак  ми е доста рано за друго бебе Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 757
Не предпазва. Вземи мерки ако не искаш още едно много скоро newsm78

# 2
  • Мнения: X
Ако кърменето наистина предпазваше, всички майки щяха да си съдират г..вете от кърмене, повярвай ми Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 104
Не! Казват че преди години, може би когато нашите баби или прабаби са кърмили, не са могли да забременият, но в наши дни...не може да се опазиш докато кърмиш. Взимай мерки!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Ако кърменето наистина предпазваше, всички майки щяха да си съдират г..вете от кърмене, повярвай ми Mr. Green
Хахаха  hahaha, това ми хареса  Mr. Green
По темата, този въпрос ми звучи като, "спукан презерватив пази ли?". Наистина е по-добре да вземеш мерки, ако не искаш още едно бебче   bouquet  Hug

# 5
  • Мнения: 922
Ах, определено не пази
една моя позната забременяла с близнаци (да са й живи и здрави) точно докато кърмила баткото
 Grinning

# 6
  • Мнения: 1 975
За първи път чувам подобно нещо newsm78

# 7
  • Мнения: 748
не разчитай на това.

ако кърмиш и няма големи паузи между кърменията и имаш поне 2 нощни, е много вероятно да нямаш овулация доста време. ето например на мен още не ми е дошъл мензиса.
от друга страна обаче никога не можеш да си сигурна кога ще дойде.
така че - не, не предпазва.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Не предпазва и още как! Това е причината да са има толкова породени дечица на този свят...  Wink

# 9
  • Мнения: 375
не разчитай на това.

ако кърмиш и няма големи паузи между кърменията и имаш поне 2 нощни, е много вероятно да нямаш овулация доста време. ето например на мен още не ми е дошъл мензиса.
от друга страна обаче никога не можеш да си сигурна кога ще дойде.
така че - не, не предпазва.

Кърмя на 2 часа,дано да ми се размине,но ако не ,какво да се прави ще  раждам.

# 10
  • Мнения: 64
не предпазва: появата ми на бял свят го доказва! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 019
Не предпазва. Вземи мерки ако не искаш още едно много скоро newsm78
Peace

# 12
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Да предпазва ли? в ниакакъв случай Naughty Мен ако питаш нищо не предпазва 100 %

# 13
  • Мнения: 375
Извинявам се за невежеството си,ама как става тая работа,допреди 10-на дни(най-много,не си спомням точно) все още имах лохии , още не ми е дошъл цикъла и къде в цялата тая работа е овулацията с готовата вече яйцеклетка за оплождане?Абе ,иска ми се да не съм отново оплодена #Cussing out

# 14
  • Мнения: 375
Не предпазва. Вземи мерки ако не искаш още едно много скоро newsm78

Какви например? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт