Мисля, че кърмата спира - помогнете!

  • 341
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
От няколко дни насам нямам почти никаква кърма. Малката е през половин час на гърдите ми, но ефекта е никакъв.Пробвах да се изцедя - 3 капки.Мисля,че спира.Как да разбера?Мога ли нещо да направя?Малката плаче от глад и я храня с АМ.

# 1
  • Мнения: 535
А сигурна ли си, че бебето плаче от глад? Преди да поемеш по грешния път и да я отбиеш съвсем, ти предлагам да отговориш на няколко въпроса:
1. Колко пъти дневно се храните, на поискване ли и храните ли се нощем?
2.Колко напишкани и наакани памперси сменяш? Добре ли ги пълни, как ти се струват в сравнение с преди?
3. Има ли колики, които да са те заблудили, че плаче от глад?
4. Случвало ли се е нещо притеснително, което да те е стресирало и заради това да си мислиш,че кърмата ти спира?
 Това колко изцеждаш въобще не е показател за това колко кърма имаш Naughty Аз все още не мога да изцедя повече от 20 мл, а кърмя цяла година Wink Най- добре, колкото и изморително да ти изглежда, да си останете няколко дни с бебчето в леглото и да се кърмите почти постоянно докато ти се "върне" или по-скоро регулира кърмата Wink

# 2
  • Мнения: 37
Пробвай първо с много течности,но не вода,много плодове

# 3
  • Мнения: 2 323
Станси изчерпателно е написала, това, което мисля и аз. Добавям - много спокойствие, ако наистина останеш 2 или 3 дни на спокойствие с бебечето всичко ще е ок. Аз така се справих когато малката беше колкото твоето бебче.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт