Закъснява ми седмица, а теста е отрицателен

  • 3 557
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 152
Момичета, моля за съвет. Закъснява ми с 1 седмица, имам симптомите на цикъла, но теста, който днес си направих е отрицателен. Не знам какво да правя...и съм доста разочарована. Каква може да причината за това, са опитам ли с друг тест? Благодраря ви

# 1
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Изчакай още два - три дни и опитай с друг тест   bouquet
Симптомите при бременността са същите ... не можеш да разпознаеш, но пробвай с друг тест, дано да е положителен!   bouquet

# 2
  • Мнения: 14 489
Момичета, моля за съвет. Закъснява ми с 1 седмица, имам симптомите на цикъла, но теста, който днес си направих е отрицателен. Не знам какво да правя...и съм доста разочарована. Каква може да причината за това, са опитам ли с друг тест? Благодраря ви

има много писано във форума за това, че не при всички жени тестовете показват бременността особено през първите 5-6 дни. някои твърдят, че най-сигурно е след 10-дневно закъснение да се прави тест.

# 3
При мен също не отчете теста за бременност.Двете черти се newsm78 появиха чак след 15 дни закъснение Laughing

# 4
  • Мнения: 1 701
При мен също тестовете ми бяха отрицателни. Отидох на кръвен тест и беше положителен. Мисля, че е най-добре да отидеш и да си направиш кръвен. Друго не се сещам какво да те посъветвам.
Дръж ни в течение! Wink

# 5
  • Мнения: 806
Аз също съм "ЗА" кръвния тест-направи си о,така хем ще видиш точно в коя седмица си ако си бременна,хем ще се успокоиш Peace
Късмет и пиши пак, дано да видиш скоро двете чертички Peace Hug  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 35 937
 Peace Кръвен тест /ЧХГ/
И дано да е станало...

# 7
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Явно, че наистина много е писано и не само във форумите, но накратко: възможно е тестовете да са отрицателни, а да си бременна, но това се случва, само ако имаш нередовен цикъл (т.е. да варира напр. между 27-40 дни). Иначе съвременните тестове за бременност са 99% точни и то още на първия ден след закъснението. Най-добрият дом тест по моему е Sure Check. Потърси го и кураж! Пожелавам ти  EFP
Листовката на теста е категорична какво се прави в случай на отрицателен тест и съмнения за бременност -- изчаква се 48 часа и ако не ти дойде М, правиш пак. И така циклично, докато ситуацията не се изясни.
Обаче ти казваш, че ти закъснява, значи цикълът ти трябва да е относително редовен. Не знам, опитай по гореспоменатия начин и късмет.  newsm10
И да не забравиш да се похвалиш, еееей!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 205
Ако ти се чака изчакай още няколко дни и тогава направи тест със сутрешната урина, ако не както са казали и другите пусни си кръвен тест (бета ЧХГ).
Дано да те успяли Hug

# 9
  • Мнения: 498
Момичета, моля за съвет. Закъснява ми с 1 седмица, имам симптомите на цикъла, но теста, който днес си направих е отрицателен. Не знам какво да правя...и съм доста разочарована. Каква може да причината за това, са опитам ли с друг тест? Благодраря ви
Здрасти , вземи си тест с марка HOME TEST, той отчита по малко количество на ЧХГ- 20ml/u.
Успех!!! Пожелавам ти да видиш това което желае сърцето ти.

# 10
  • Мнения: 329
Здравейте момичета ! Grinning Много време прочитам вашите писма,но не се усмелих да пиша.Искам да споделя ,че теста за бременност при мен не отчете след първите дни на закъснение,даже и на видеозон не се виждаше ембрион, а само уголемена матка  Sad.  Наличие на бременност се появи след втора седмица от закъснение.Така, че при всяка жена е различно и искам да ти кажа кураж и скоро до видиш положителен тест на , което се надявам и аз да ми се случи за втори път и то скоро. Joy

# 11
  • Мнения: 152
 CryБлагодаря на всички, които ми отговориха и ме окуражиха...  bouquetза съжаление вчера следобед ми дойде - бях бясна, нямам обяснение за това закъснение. Намислила съм да ходя на лекар и да си направя изследвания. Как мислите, добра идея ли е, имам предвид такива специфични преди забременяване? Някоя от вас правила ли си е такива?
Хубав ден на всички и пак ще се чуем Wink

# 12
  • Мнения: 1 104
Пробвай с друг тест или си направи кръвен тестлНа еднаприятелка Sure check отчете бременността чак на 3 седмица след закъснението newsm78

# 13
  • Мнения: 503
на мен чак на 2м ми се появиха двете чертички,така че не се отчайвай

# 14
  • Мнения: 329
Скъпа Evolin според мен чак специални изследвания не са ти нужни,ако до сега не си ходила изобщо по този въпрос на лекар просто ти трябва един профилактичен и по обстоен преглед.А колкото до изследванията при прегледа мисля,че лекарят трябва да реши ако имаш някакъв проблем да ти назначи.Все пак не се отчайва , била съм на твое място, знам че е много неприятно като се разочароваш , а си очаквала нещо , но с времето и това ще стане.Само бъди по спокойна и не превръщай създаването на едно бебе във фиск идея , защото нещата тогава изобщо не стават.

Общи условия

Активация на акаунт