Какво е това лохии?

  • 1 293
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Моля ви някой да ме светне какво е това лохии и кога се появяват и изчезват?Май всички освен мен са наясно с това newsm78

# 1
# 2
  • Мнения: 416
Това е едно течение с неприятна миризма след раждането - матката се изчиства. Нормално е и всички жени го имат. Обикновено минава след 40 дни, при мен беше 55 дни.

# 3
  • Мнения: 6 164
Най-досадната част. Нито бременността, нито раждането ми бяха толкова противни. Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 8 917
Моля ви някой да ме светне какво е това лохии и кога се появяват и изчезват?Май всички освен мен са наясно с това newsm78

Момичетата са ти го обяснили, а аз мога да кажа - ще разбереш като родиш. От това няма как да се избяга Wink

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Само да уточня нещо - лохиите са като менструалната кръв, ако миризмата добие друг характер, (по-неприятен), това е сигнал за останали плацентарни части, или някакво възпаление, и трябва да се потърси лекар. Ако има и температура, направо не бива да се отлага.

# 6
  • Мнения: 1 448
Спряха ми на 30-тия ден, не съм забелязала миризма по-различна от менструацията  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 950
На мен ми спряха около 30-ия ден, но не съм имала неприятна миризма  Confounded

# 8
  • Мнения: 1 104
Няма някой, който да знае всичко.Не се притеснявай.
Това е течението, което се появява след раждането и продължава около 40 дни. Лошо или не - без това не може.При някой е по-кратко, при други по- дъло но го има.

# 9
  • Мнения: 416
Явно при мен е имало възпаление, въпреки че след секцио по-лесно се изчиства. Така или иначе пих антибиотик заради мастит.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт