КГ или СМ ?Това е въпроса

  • 645
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мами   bouquet  След кардиналното решение да достигна идеалното си тегло се замислих че дори и на мечтаните кг нещата няма да са идеални от към см... newsm78 Е на мен доста ми остава за сваляне  ooooh! и все пак както вървят нещата.... а дали см могат да се намалят  значително със спорт  ?  Rolling Eyes Споделете слабичките мами,доволни ли сте едновременно от кг и см и как го постихнахте?  Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 35 897
Здравейте мами   bouquet  След кардиналното решение да достигна идеалното си тегло се замислих че дори и на мечтаните кг нещата няма да са идеални от към см... newsm78 Е на мен доста ми остава за сваляне  ooooh! и все пак както вървят нещата.... а дали см могат да се намалят  значително със спорт  ?  Rolling Eyes Споделете слабичките мами,доволни ли сте едновременно от кг и см и как го постихнахте?  Peace
Те си вървят заедно. Дори повечето от нас първо намалиха см. после кг.
Аз го постигам със спорт и определен хран. режим.
Повечето инструктури все ми повтарят - негледай кантара и сантиметъра - гледай огледалото.

# 2
  • Мнения: 14 483
аз си гледам дрехите. мога ли да се пъхна и ако стане дали пък не ми твърде опънато, че да ме е страх да се спука някой шев

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз, когато бях в слабият си период, бях 53-55 кг., висока съм 172. На кг. бях добре, но пък на сантиметри бях маааалко кльощавичка. Струва ми се, че си зависи от сантиметрите - значи една жена, която е висока 160, ако тежи 53-55 кг. според мен, ще е доста пухкава, а пък жена, която е над 170 - ще бъде кльощава.
Но пък ако ще да бъда 100 кг., ако дрехите ми стоят добре и не ми изпъкват тук-там заоблености - тогава няма да се притеснявам от килограмите. Според мен сантиметрите са важни, а не килограмите...

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе погледни се в огледалото и ако харесваш това което виждаш (или поне ти изглежда задоволително, като се има в предвид, че никога не сме доволни от телата си) значи си добре, какво значение имат кг. и см.

# 5
  • Мнения: 5 103
Не гледам нито см, нито кг, а в огледалото дали се харесвам Peace

# 6
  • Мнения: 4 806
СМ на първо място. Ако те са надолу, то и КГ ще тръгнат натам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 186
И аз по огледалото се преценям най- вече. Теглото и обиколките са нещо относително и индивидуално, зависи и от костната структура. Така че да смяташ таблици и да гониш идеали няма смисъл. Важното е да се харесаш на определен етап.
Първо трябва да отслабнеш, колкото имаш да сваляш и след това започваш да тренираш. Ако се трудиш редовно може да докараш обиколките до оптималното за структурата ти. Като се стегнат съответно се прибират. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 111
аз си гледам дрехите. мога ли да се пъхна и ако стане дали пък не ми твърде опънато, че да ме е страх да се спука някой шев
newsm10 И аз така

Общи условия

Активация на акаунт