мами били на море с бебе - моля ви за съвети

  • 579
  • 2
  •   1
Отговори
утре заминаваме на море с бебка, защото тя е само на кърма и няма как да я оставим. Ще бъдем на къща, а не на хотел или квартира. Не мисля да я водя на плаж - рано й е, аз ще се връщам на всеки три часа да я кърмя, има кой да я гледа през това време.
Моля, ако има мами били с 4-5 месечни бебета на море нека ми кажат как е минало - страшно се притеснявам да не вземе да се разболее например, как ще се адаптира. Кое ви беше най-трудно, с какво трябва да внимавам, какво да избягвам.  newsm78 newsm78 newsm78
Ще се радвам на всеки съвет.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Моята беше на годинка, когато я заведохме, но все пак най- притеснително е да не я хване вирус с разстройство и повръщане. Дано си изкарате безпроблемно и не се наложи да се връщате по- рано  Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 375
Нямаш място за притеснения, ако сте само на кърма. А и щом си решила да не я водиш на плаж, още повече ограничаваш възможността да лепне нещо. Аз водих на 3 месеца и нещо също само на кърма, така че пази се ти и останалото ще е наред. Разбира се направи си списък със всички неща, които ползваш в ежедневието си вкъщи и реши кое ще ти е необходимо там и кое не. Така няма да забравиш нищо. Все пак да си кажа - приготви си панадол, спирт, памук, термометър и други ако ползвате лекарства за твое спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт