Лакове (пак)

  • 660
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте!
Леко параноясвам, но днес си купих 2 нови много хубави лака и наистина не искам да се развалят...и понеже няма да ги използвам веднага, исках да попитам, ако изобщо не са отваряни по-добре да си ги държа в стаята или в хладилкника?? Мерси много:))

# 1
  • Мнения: 5 622

 Аз лакове в хладилник не държа! Смятам, че като се извадят ще стане по-зле. От това, че са на стайна температура не са станали по-зле, напротив. Не са мръднали  Peace

# 2
  • Мнения: 184
Моите лакове също бързо се развалят, но аз за пръв път чувам, че може да се слагат в хладилника newsm78 По този начин могат ли наистина да се съхранят за по-дълго време?

# 3
Ами...аз мислех че това с хладилника е общоприето, но исках да питам дали наистина е така...ма май съм сгрешила:)

# 4
  • Мнения: 5 622
Ми не че си сгрешила, но аз лично не ги слагам. НЕ знам и някой около мен да си слага лаковете в хладилника. Нека се вклчат други мами, те може пък да правят както казваш ти  Wink  Peace

# 5
  • Мнения: 1 289
Здравейте и от мен.И аз съм чувала за хладилника,но никога не съм си държала лаковете там.И на стайна темпертура издържат доста.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте!
Това е първият ми постинг:)
Аз държа хубавите си лакове в хладилника (за всички няма място там Embarassed)
Имам отворен лак от година и половина и не е ръднал.
Важното е да е най-отдолу - на най-нестуденото място.Wink

# 7
  • Мнения: 3 376
Смятам,че ако не ги отваряш изобщо няма да е проблем,ако ги съхраняваш на стайна температура.Тъй като казваш,че няма да ги използваш скоро,едва ли ще е проблем  Peace

# 8
  • Мнения: 1 364
През лятото е по добре лаковете да стоят в хладилника.

# 9
  • Мнения: 111
Мойте ги държа на стайна температура(в някой шкаф) и са си ок.

# 10
  • Мнения: 6 607
Мойте ги държа на стайна температура(в някой шкаф) и са си ок.
Peace

# 11
  • Мнения: 6 155
Никога не съм слагала лакове в хладилника  Rolling Eyes
Държа ги в шкаф и издържат по няколко месеца до година.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
аз също не съм имала "развален" от само себе си лак. Ако се е развалил, вината е била моя, от разни експерименти да ги смесвам и тогава наистина са ми се разваляли скоро след това.

# 13
  • Мнения: 695
Никога не съм слагала лакове в хладилника  Rolling Eyes
Държа ги в шкаф и издържат по няколко месеца до година.
Peace и аз така правя

Общи условия

Активация на акаунт