Питанка за хамстери

  • 7 697
  • 7
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
От 4 часа сме горди собственици на 2 броя мишоци. Много са сладки, обаче не можем да разберем от какъв пол са. Има ли някой, който разбира от тези животинки, за да ми каже как да познаем какви са. Предпочитам да са еднополови, че иначе не ми се мисли  Mr. Green
Гледах, гледах, ама като нищо не разбирам. newsm78

Ето ги и мишоците  Laughing



Любопитната муцуна е на кучето, което откакто ги донесохме стои в тази поза и ги наблюдава  Laughing

# 1
  • Мнения: 3 880
Виж тук http://de.geocities.com/hamsterche/pokupka.htm
Накратко_ при мъжкият двата отвора са раzдалечени, а при женският един до друг...

Честито ви придобивка, ама как така си вzимате животни беz да zнаете ниЩо zа тях, дори и пола им newsm78

Осигурете им първите дни спокойствие докато свикнат и се постарайте кучето да ги посеЩава колкото може по_рядко...
Успех

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ами подариха ги на детето, сега да ги изхвърлим ли?

Вече са далеч от кучето и се чустват екстра в новия си дом. Похапнаха доволно, играха сума ти време на въртележката, а сега спят.

# 3
  • Мнения: 3 880
Ами подариха ги на детето, сега да ги изхвърлим ли?

В никакъв случай, моля ти се, нямах това впредвид Wink
Желая ви много веселие с дребосъците...
обаче ако се окаже, че са раzнополови, а нямате намерение да раzвъждате в големи количества, ви препоръчвам да ги раzделите най_късно след първото раждане, zаЩото всеки месец Ще се радвате на потомство иначе Wink

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
.... zаЩото всеки месец Ще се радвате на потомство иначе Wink

Ей това ми е притеснението и на мен  Laughing. Имала съм хамстери като малка и знам как се размножават.  Mr. Green Утре на светло ще ги огледам.
Благодаря ти.

# 5
  • Мнения: 5 539
Много години съм гледала хамстери, но като поотраснат, започват да се бият помежду си, ако са в 1 аквариум, така че винаги съм ги държала разделени newsm78 Може би ако твоите са от раждането си заедно няма да стане така, но все пак бъди подготвена.
В началото е много трудно да се различат мъжките и женските, дори два пъти съм купувала хамстерче за женско, а то излиза мъжко Mr. Green Като станат на няколко месеца, на мъжките им се показват тестисите, така че рано или късно ще разбереш. Ако са разнополови, позволете им поне веднъж да създадат поколение, голяма емоция е да се наблюдават бременността, раждането и малките хамстерчета, особено за децата Wink

# 6
  • Мнения: 1 546
и аз съм имала хамстерчета и са много сладки животини! Наистина, обаче, ако са еднополви, особено мьжки голям бой ще се бият, поне нашите се държаха така и ние отначало мислехме, че единия е женски и това е част от свалката  Embarassed...но като започна да хвърчи перушина ги разделихме и после разбрахме, че са мьжкари...хехехе
Имахме после женска и имахме 12 хамстерлета! наистина си е емоция да си имаш такива бебета, но там има опасност майката да ги изяде  #Crazy...абе, няма да скучаете с тия мишоци!

# 7
  • Мнения: 6 991
И аз като по-малка гледах хамстери,но винаги съм имала само по едно. И честно казано, никаква идея нямам женски ли са били или мъжки Laughing

Общи условия

Активация на акаунт