Как работите в последния ден преди отпуската?

  • 1 199
  • 22
  •   1
Отговори
Петък е и последен работен ден преди дългоочакваната отпуска (и преди да тръгнем за моренцето)  Embarassed Изобщо не мога да се съсредоточа и концентрирам. Мислите ми цялата седмица са отпускарски обаче днес е особено зле...и така е всяка година от как ходя на работа  Mr. Green Споделете как се чувствате вие, особено ако има такива като мен, за които отпуската започва в края на днешния работен ден  Joy  Joy  Joy

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
В последния работен ден преди отпуската винаги съм гледала да се мобилизирам и да свърша колкото се може повече работа, защото знам, че като се върна съвсем няма да ми се работи Crazy Така направих и тази година. Въпреки че мислите ми бяха насочени към морето, свърших доста неща, за да не ги мисля по време на отпуската.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
И аз съм така - последният ден гледам да подредя всичко, че да няма изненади и позвънявания, докато ме няма. Пък така е и по-добре и за колегите, гледам да свърша всичко. Не обичам да оставям нещо друг да го всърши. Кофти се чувствам. Иначе целият ми мозък вече пътува за почивката последният ден...

# 3
  • Мнения: 4 806
в последния ден много неща се случват, много работа има за вършене. Почти винаги е така.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 958
Съсредоточавам се максимално.
Ако трябва изготвям списък със задачите за този ,който ще ме замества.
Това го правя за мое спокойствие и за негово удобство.
А иначе , определено се улавям ,че си тананикам.... Sunglasses
Ах, мореееееето....    car003  :  Nature Sunny    grinning039

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На педали, както и през първия след нея.

Гадост!

# 6
  • Мнения: 328
Петък е и последен работен ден преди дългоочакваната отпуска (и преди да тръгнем за моренцето)  Embarassed Изобщо не мога да се съсредоточа и концентрирам. Мислите ми цялата седмица са отпускарски обаче днес е особено зле...и така е всяка година от как ходя на работа  Mr. Green Споделете как се чувствате вие, особено ако има такива като мен, за които отпуската започва в края на днешния работен ден  Joy  Joy  Joy
Намирам се в същото положение.Но понеже моренцето ни е второ за тази година,та не се вълнувам чак толкова.За мен днешният ден е като всички останали.Днес даже нямам и много работа,та изчетох де що имаше във форума.
Приятна почивка на всички отпускарки! bye
Желая ви много слънце и емоции!  Nature Sunny help  grinning039
После  smile3509  да покажете!
 

# 7
  • Мнения: 3 447
Ооо, почва се едно обаждане на клиенти, едни списъци със задачи за колегите, които ме заместват... Гледам максимално да подредя нещата и да улесня другите... абе чак се вманиачавам да съм изрядна, а не е необходимо. Също така настоявам при най-малкия проблем да звънят и да не ме жалят (което те с готовност правят  Twisted Evil). А колко ми се иска някой път да се разпърхам като волна пипируда, да си изключа телефона и всеки да се оправя както може... Rolling Eyes
Иначе в момента приготовленията са съвсем други и са свързани основно с чудене как ще поберем столче за хранене в колата, трябва ли да се влачат памперси от тук... е, и списъците ги има Simple Smile

# 8
  • Мнения: 704
Също - последен ден преди отпуска  Simple Smile - усмихнат е  Simple Smile

По време на отпуска обаче не изключвам GSM - правило Sunglasses.

# 9
  • Мнения: 899
Питай ме как работя една седмица преди отпуската, защото толкова ми остава до нея  Mr. Green
Както винаги - на пълни обороти. Като гледам ще поема и още задължения другата седмица..

# 10
  • Мнения: 2 292
хич не работя в последния ден  Hug

# 11
  • Мнения: 133
така
Петък е и последен работен ден преди дългоочакваната отпуска (и преди да тръгнем за моренцето)  Embarassed Изобщо не мога да се съсредоточа и концентрирам.
и така
На педали,  през първия след нея.

# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Моята отпуска вече мина, но принципно в последния ден винаги работя до тъмно и на педал. След това обикновено редя багаж и разчиствам лунен пейзаж до светло Laughing.

# 13
  • Мнения: 7 107
Какво е това отпуска? newsm78
На предишната работа - с включено обратно броене.
Сега - на педал.

# 14
  • Мнения: 14 472
и за мен днес е последен работен ден преди отпуска.
поради липса на шефове - за цяла седмица съм написала точно 3 неща. през останалото време лежа на стола и форумствам яко.

Общи условия

Активация на акаунт