МЦ"СВ.СОФИЯ"-БУРГАС

  • 29 141
  • 45
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 134
МАЛКО ИНФО ЗА"СВ.СОФИЯ"-БУРГАС И ПО-СПЕЦИАЛНО ЗА ДР.СЕИЗОВА И ДР.АНГЕЛОВ

# 1
  • Мнения: 806
Искам СПЕШНО ДА ТИ ОТГОВОРЯ.
Незнам нищо за др.Сеизова, но МОЛЯ, недей да ходиш при доктор Ангелов, казвам ти го от личен опит и не само мой.Ако искаш повече информация пиши ми на лични.
С поздрав  bouquet

# 2
  • в джунглата
  • Мнения: 916
на става ли въпрос за д-р ризова - гинеколог?

# 3
  • у нас
  • Мнения: 5 710
определено става дума за Ризова, там няма такава д-р Сеизова. И Ризова и Ангелов са гинеколози  Груба грешка,ако отидеш при нея.А Ангелов го видях, като лежах в болницата, колко е алчен
Иначе в св. София всичко друго е на ниво newsm10

# 4
здравей,авела!!!
ако ти трябва д-р ангелов за манипулация-добър е,но за друго ли е ...НЕ

# 5
  • Мнения: 601
   Бих послушала момичетата,ако съм на твое място.Лека бременност! Peace

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не ти трябва да ходиш нито при единия, нито при другия. Съветвам те да си намериш друг гинеколог.

# 7
  • Мнения: 2 577
Не ти трябва да ходиш нито при единия, нито при другия. Съветвам те да си намериш друг гинеколог.
Peace

Лека бременност и от мен  Hug

# 8
  • Мнения: 1 035
и аз съм на мнението на момичетата.
нито Ризова,нито Ангелов..... ако държиш да си в Св.София,по е за предпочитане Скочева  Peace
а аз на твое място бих си ходила на частно при Георгиев,а с направлението при Скочева
Лека бременност  Hug

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 351
Малко късно се включвам д-р Ризова ми прегледа преди 2 години и ми каза, че нямам никакъв проблем а тогава бях със силни болки ниско долу и ме прати да се прибирам с обяснението, че на моята възраст боледували само циганките от гинекологични заболявания. Оказа се пукната киста на яйчник ( историята ми е разказана и няма да се повтарям). 10 дена след операцията собственика на Света София за компенсация за случилото се ме прати при д-р Ангелов за безплатно наблюдение и лечение 1. бях само на 10 дена от тежка коремно гинекологична операция а той ме мина като обикновен преглед на магарето което не трябваше. 2. след прегледа бях в много тежка степен на стрес от който излязох след 1 година заради думите му " Може да се наложи пак да те оперираме и то много скоро". А аз още не се бях съвзела от болките от операцията....

            НЕ ХОДЕТЕ НА ГИНЕКОЛОГ В СВЕТА СОФИЯ
 Д-Р ДРАГНЕВА И Д-Р ГЕОРГИЕВ СА ТЕЗИ КОИТО МОГАТ ДА ВИ ПОМОГНАТ !!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 35
И аз съм на същото мнение като моми4етата по горе и моля те наистина не ходи нито при Ризова нито при Ангелов.За Ангелов съм 4увала само лоши неща а от Ризова съм си патила и аз.Когато бя бременна за първи път и в третия месец полу4их оплаквания като виене на свят подържане на температура 37.5 и ве4ер до 38 отивам на консултация при Ризова и и обяснявам вси4ко и тя ми казва ама вие бременните сте големи лигли вдигнала малко температура и айде притеснена казвам и 4е имам и болки ниско долу и тя пак нищо.Прегледа се с ехографа то4но за 15 секунди и каза всичко е ок.От там аз донякъде малко успокоена си тръгвам но прибирайки се вкъщи мен пак ме заболява корема и решавам да отида при доктор Гавазова която е близка на майка ми преглежда ме тя и ми съобщава лошата новина бебето не се развива и няма сърде4на дейност.И от там в болницата и аборт като там също поттвърдиха диагнозата и нокога няма да забравя Лазарова как ме изруга абе моми4е бебето е спряло развитието си в 8 седмица а ти сега си в 12 как не си умряла до сега и на лекар не си ли ходила ама аз какво да кажа.И такива неща са Ризова но хубавото в моята история е 4е след година и седем месеца пак съм бременна и сега съм в 8 седмица след два дни съм отново на преглед и се моля вси4ко да е ок.Се га ходя при д-р Душепеев и съм страшно доволна от него той ми направи аборта първия път той ме лекува след това и той ми помогна да забременея пак защото имах проблеми след това.

# 11
  • Мнения: 35
Между другото avella  ти в коя седмица си. Rolling Eyes

# 12
Незнам защо ви е такова мнението за Д-р Ризова , но аз съм родила при нея и съм страшно доволна  Hug

Лека бременност желая

# 13
Аз лично съм много доволна от д-р Скочева. Беше много внимателна с мен и никога не съм имала проблеми. Можех да я попитам за всичко. От нея получавах не само грижи, но и съвети. Имам й пълно доверие.
Бих я препоръчала на всички бременни

# 14
Аз лично не съм ходила при д-р Ризова, но мои приятелки са доволни от нея.
Иначе препоръчвам и д-р Петкова, но тя не е в тази болница, за съжаление, а има частен кабинет.
Момичета, нямате представа какви невежи и касапи има по болниците и частните кабинети. От уважение към себе си ще спестя имената на някои лекари и историите, които съм чувала.
Колкото до специалистите в "Света София" мисля, че някои преувеличават в критиката си. Вярно е, че всяка бременна жена е по-чувствителна, но в "Света София" обслужването е на ниво, всичко е под контрол и е много по-добре, отколкото на други места.

Общи условия

Активация на акаунт