zov za pomo6t

  • 1 010
  • 7
  •   1
Отговори
помогнете моля забелязах че на триъгълника точно на свивката с крака имам нещо твърдичко върху него не растат косми и малко издутичко какво да правя на какъв лекар да утида дайте съвет

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Не знам дали е същото, на мен понякога ми се появява една малка бучица, когато някое косъмче се е изгубило по пътя си  newsm12 . След време се оправя, но явно при теб не е същото. Защо просто не отидеш при личния си лекар и той да те посъветва.

# 2
  • Мнения: 809
Може да е масно образувание. Отиди да те видят.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Хирург или хирург-онколог.

Виж и тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=35345.0

# 4
до Миленка зашто хирург операция ли трябва не е обърнат косъм защото няма нито гной нито боли ей така си стои

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз съм получавала мини кисти по тези места. Но те болят.
Знам ли към какъв лекар да те насоча. Онколог звучи страшно, но мисля, че такъв лекар би ти дал някакво решение на проблема.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
до Миленка зашто хирург операция ли трябва не е обърнат косъм защото няма нито гной нито боли ей така си стои

Хирург, за да определи вида на топчето и причината за появата му, а лекаря ще прецени дали трябва да се цепва.

# 7
  • Мнения: 7 106
На въпросното място има лимфни възли, които като се подуят болят. За начало иди на гинеколог, той ще те насочи по-нататък. Или при личният лекар.

Общи условия

Активация на акаунт