Как изненадах мъжа си!

  • 4 384
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Вчера имахме годишнина от сватбата, та се чудех какво да измисля. Естествено, че отговорът открих тук, във форума. Една мама беше дала линк към много готин сайт. Та накратко. Подарих му off road - планински преход с джип за двама. Естествено знам, че той би се изкефил на подобно нещо. Но държах до последно в тайна изненада. И направо му скрих шапката. Беше невероятно изживяване. В искърското дефиле, около 2 часа, минавахме през немислими терени. Косата ми се изправи, но беше много вълнуващо. После отидохме на във "Воденицата" в Драгалевци - нестинарки, български народни танци... Много съм щастлива, че успях да го откъсна, макар и за малко, от сивото ежедневие, и най-вече да го разтоваря. Сега виждам, че сякаш се е заредил с енергия, аз също. Бяхме се понесли по еднообразното семейно русло, но ето че има как нещата от време на време да се освежават.
Прегръщам ви!

# 1
# 2
  • Мнения: 7 914
Уф като четох колко готино сте си изкарали и на мен ми се изкарва подобен вълнуващ ден! smile3501

Дано да е последван от много щастливи дни!  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 474


Честита годишнина! Изненадата ти е страхотна  Crazy

# 4
  • Мнения: 1 517
 newsm10 smile3501 newsm10 Ние си празнуваме годишнините, но изненади по така не сме си правили. Явно е крайно време. То на моя не му идват на акъла често подобни мисли, така, че инициативата ще трябва да е от моя страна.
Thanks за идеята.

# 5
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Страхотна си я сътворила! Поздравления - и за оригиналността, и за годишнината! Желая Ви все така вълнуващи празници!  bouquet

# 6
  • Мнения: 809
Благодаря ви.   bouquet
Давам ви линка, който една мама беше пуснала. Има страхотни неща.
http://www.gift.bg/index.php
За да се чувстваме отново младоженци! Май много съм се развълнувала.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
Честита годишнина!   bouquet  bouquet  bouquet
С пожелание за още хиляди такива изненади и незабравими мигове.

# 8
  • Мнения: 1 494
Супер си го измислила!
Аз подобно на теб за рожденния ден на половинката организирах рафтинг. Беше различно, макар и не екстремално, изненадох го определено, но това , което ти си избрала , ми се струва по-вълнуващо.

# 9
  • Мнения: 184
Това наистина е била страхотна изненада, и съм сигурна, че сте си изкарали перфектно smile3501 Пожелавам ви всяка годишнина да изкарвате все така вълнуващо!
Честит празник  bouquet

# 10
  • Мнения: 817
Браво,само така Laughing
Аз преди две години моя любим го изненадах с екскурзия до Мароко!
За съжаление дата на отпътуването не съвпадна със самата годишнина/беше след 3дни/ ,но въпреки всичко си беше изненадан........... .

# 11
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Току що пуснах подобна тема, без да видя че ти вече си писала по въпроса Rolling Eyes

Идеята страшно ми харесва, и съм си мислила отдавна ,но сега съм бременна и някак си не става Crazy

Радвам се,че сте изкарали добре и че наистина си го изненадала Laughing

# 12
  • Мнения: 809

Идеята страшно ми харесва, и съм си мислила отдавна ,но сега съм бременна и някак си не става Crazy
Разгледай все пак този сайт. Има и съвсем спокойни, даже релаксиращи предложения. Дано да намериш подходящото изживяване за вас!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 403
Julka с кое по то4но си го изненадала от този саит. Нещо не го видях  newsm78 Разкажи по подробно  Hug

# 14
  • Мнения: 955
Виждайки обявата се зарадвах, че може би ще мога взаимствам някоя идея, но уви. Моя е ловджия и такива преходи си прави сам всяка събота и неделя далеч от мен  Joy

Общи условия

Активация на акаунт