От кога Аптамил 2

  • 2 080
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Почваме 2ката от навършване на 4 месец, или от свършването на 4тия месец?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не е ли едно и също?  Wink

Като започне 5-ти да кажем тогава  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 103
Ха ха мале сега прочетох как съм задала въпроса, ама ти ми отговори на лични така, че се разбрахме Wink

# 3
  • Мнения: 1 284
и от кога че не разбрах

# 4
  • Мнения: 27 524
и от кога че не разбрах

По принцип след навършване на 4 месеца. От началото на пети. В много страни обаче препоръчват да се остане на единицата до 6-ти, а тук дори до 8-ми месец, защото е напълно адаптирано мляко, за разлика от двойката. И понеже кърмата до 6-ти месец задоволява всички нужди на бебето, то и напълно адаптираното било добро за тях дотогава, като най-близко до кърмата. Второто си бебе имам намерение да го храня до 6-ти месец с единицата и от 7-ми да започна с двойката.

# 5
  • Мнения: 22
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?

# 6
  • Мнения: 27 524
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?

Винаги на кутията е упоменато кога да се мине на двойката  Peace

Друг е въпросът, че понякога в България има различни препоръки от оригиналните млека  Thinking
Тук всички млека са така - 1 до 4-ти месец вкл.
                                            2 до 8-ми месец вкл.
                                            3 до 1 г.
и после се минава на вариантите над годинка. Така са млеката на Нутрилон, Аптамил, Милумил, Нестле.  Бг обаче понякога има разни разминавания. Обяснение тогава за състава на млеката нямам  newsm78

# 7
  • Мнения: 5 140
Като сме на тази тема,а от кога НАН-2?

Като започнете 6-тия месец, както е написала по горе Блонди  Hug за Аптамил 2.

# 8
  • Мнения: 992
аз дадох 2-ка като навърши 5 месеца мойта беба  Peace

# 9
  • Мнения: 781
след навършени 4 месеца. 1-цата  свърши на втория ден от 5 месец и  купих Аптамил-2

А за НАН до колкото помня беше след 6 месец. Т.е. при навършени 6 месеца се минава на 2

# 10
  • Мнения: 1 186
Az go po4nax kato vleze v 5 mesec ili po to4no kato zapo4ne 5 mesec mnogo e obarkano s tezi mleka i az sam vse obarkana za6toto ne sa go napisali po to4no koga sega na nas ni se nalaga da po4vame milumil 3 pi6e 4e e sled 8 mesec i sega i az se 4udq kato teb koga-dali kato zapo4ne da kara 9 mesec pri 8 palni ili sled 9 mesec pri 9 palni ama mai 6te go po4vam vsi4ki mi kazvat pri 8 palni po4va6 Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 907
Аз давам АМ-2 от пове4е от месец. И педиатърът ми го препоръ4а, по принцип се дава след навършени 4 месеца, не виждам защо някои го дават след 6ти, след като на самата кутия си пише от кога се дава. А към 7, 8 се запо4ва АМ-3 нали? Така 4е за мен въпросът кога да запо4на не се е поставял.

# 12
  • Мнения: 321
след навършени 4 месеца. 1-цата  свърши на втория ден от 5 месец и  купих Аптамил-2                 

 АПТАМИЛ-3 след навършени 8месеца

А за НАН до колкото помня беше след 6 месец. Т.е. при навършени 6 месеца се минава на 2

Общи условия

Активация на акаунт