Ами досадните роднини?

  • 2 109
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Досадните съседи са лошо нещо но знам едно още по-лошо -досадните роднини. У нас се изсипват цял куп постоянно. А лошото е че сам им правила тънки и дебели намеци и нищо. Например сега у нас живеят бабата на мъжа ми, дядо му и сестрата на дядо му ве4е 3 месеца и то не че нямат каде да живеят ами така уж да ни помагат ама само ни пречат - направо не мога да ги понасям тия хора и не мога да се отърва от тях.   #2gunfire

# 1
  • Мнения: 2 550
Гледам лошо.
На гости роднини не приемам, само приятели  Naughty

П.С. Може би все пак е редно да отбележа, че с твърде малка част от роднините ми съм в приятелско отношение. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 67
Ами аз винаги ги гледам на "кръв" ама не помага. Иначе и аз като теб не сам в цветущи отношения с роднините.

# 3
  • Мнения: 2 550
Ами аз винаги ги гледам на "кръв" ама не помага. Иначе и аз като теб не сам в цветущи отношения с роднините.

Тогава просто ги изгони:)

# 4
  • Мнения: 14 654
винаги можеш да ги изгониш, зависи от теб Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13 512
Лелеееееее,това не мога да си  го представя! Не може да ми се случи на мен. Не бих ги пуснала и за 1 ден, камо ли за 3 месеца и то толкова много хора! Хич не се нерви, ами им постави ребром въпроса и да си хващат пътя.

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
В нас постоянно се испват да видели беба. То добре ама през ден да не кажа всеки ден ooooh! #Crazy. Няма управия #Cussing out

# 7
  • Мнения: 25 568
Например сега у нас живеят бабата на мъжа ми, дядо му и сестрата на дядо му ве4е 3 месеца и то не че нямат каде да живеят ами така уж да ни помагат ама само ни пречат - направо не мога да ги понасям тия хора и не мога да се отърва от тях.   #2gunfire

А жилището чие е?  newsm78 В смисъл, кой го е купувал?

# 8
  • Мнения: 13 512
Например сега у нас живеят бабата на мъжа ми, дядо му и сестрата на дядо му ве4е 3 месеца и то не че нямат каде да живеят ами така уж да ни помагат ама само ни пречат - направо не мога да ги понасям тия хора и не мога да се отърва от тях.   #2gunfire

А жилището чие е?  newsm78 В смисъл, кой го е купувал?
Правилен въпрос. Да не би хората да са си у тях, а вие да сте отишли да живеете в къщата им?

# 9
  • Мнения: 67
Не къщата се води на мъжа ми иначе е на баща му,а не на баба му и дядо му.

# 10
  • Мнения: 3 447
Например сега у нас живеят бабата на мъжа ми, дядо му и сестрата на дядо му ве4е 3 месеца и то не че нямат каде да живеят ами така уж да ни помагат
Леле-мале, и с какво могат да ви помагат трима старци-разбойници Simple Smile

# 11
  • Мнения: 326
Съветът ми е да поговориш със съпруга си /щом са негови роднини/ и той "право, куме - в очи" да им каже, че всяко гостуване си има край.
Сещам се и за народната приказка, в която кумът отишъл на гости на младото семейство уж за ден-два. Минала седмица, две, половин година и една сутрин кумът си миел очите на чешмата на двора и казал на мъжа "подай ми кърпата да си изтрия очите, кумецо". Мъжът не издържал и му казал "Абе, ти куме, очи имаш ли" /ударението е на "о"/   Wink
Е, хайде, успех!
Според мен всеки трябва да строява собствените си роднини...

# 12
  • Мнения: 8 505
Съветът ми е да поговориш със съпруга си /щом са негови роднини/ и той "право, куме - в очи" да им каже, че всяко гостуване си има край.

Съгласна съм с това Peace
Иначе до този момент никой не се е и опитвал да ни се натрапва.

# 13
  • Мнения: 3 376
Явно им е хубаво,че са сред млади хора,така изживяват и те втора младост Mr. Green
Не е ли по-редно да помолиш първо мъжа си да поговори с тях,все пак те са негови роднини.
Наистина не мога да си обясня как могат да стоят "на гости" 3 месеца???? #Crazy

# 14
  • Мнения: 184
Представям си колко е неприятно. На мен до сега не ми се е случвало (дано да не ми се и случва Praynig), но бих поговорила с мъжа ми по въпроса и той да се оправя. Гадничко е около млади хора да има баби и дядовци за по-дълго време Naughty

Общи условия

Активация на акаунт