Как си избивате комплексите?

  • 4 410
  • 60
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Само не ми казвайте че нямате такива. Всеки човек страда от комплекси в една или друга степен ВЕРВАЙТЕ МИ Laughing

# 1
  • Мнения: 294
Много интересна тема Simple Smile, но мисля, че много малко хора ще си признаят наистина как го правят Embarassed. Според мен много хора и не знаят, че с определени действия избиват комплексите си - особено тези, които не са на ясно какви са им комплексите всъщност Joy. Аз ще споделя първа - правя го с работа!!! Е, не е много оригинално, но това е... Simple Smile Wink

# 2
  • Мнения: 2 550
Правя си шеги на свой гръб  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 895
заяждам се с форумки  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 27 524
мисля, че много малко хора ще си признаят наистина как го правят Embarassed.

Права си  Peace Заради начина по който е зададен въпросът  Wink

# 5
  • Мнения: 1 072
Слагам си блуза с дълбоко деколте. Съответно всички започват да ме зяпат. А аз си казвам:
- Егати колко съм готина, хората не могат да откъснат очи от мен. Mr. Green bowuu

# 6
  • Мнения: 3 537
Хич не ми пука. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Единственият ми комплекс е килограмите,но и аз незнам как го избивам newsm78.

# 8
  • Мнения: 490
 С бой  box tooth box
Незнам точно -обикновенно си го изкарвам на другите или обвинявам тях  Embarassed
Разпнете ме! Sick

# 9
  • на село
  • Мнения: 3 845
Ами добре де, ти как си избиваш комплексите, като задаваш въпрос е редно да се отговори.
Разбира се, че всеки ги има, ама чак пък да съм го мислила как ги избивам newsm78, че от къде да знам и в тази жега немога да мисля, чак климатика изключи.

# 10
  • Мнения: 822
И аз много обичам такива питанки и естествено отговарям с удоволствие...
Зависи от моментните ми комплекси и от наличните "приемници" наоколо!
Ако се чувствам по-слаба от субекта,предизвикал комплекс у мен,започвам да мазнича,докато спечеля симпатиите и покровителството му.Тогава и аз, въртейки се покрай този субект,намазвам от неговото самочувствие и отговаряйки само с "Да,да,точно така" изглеждам умно...
Ако наличният "приемник" е по-слаб в моите очи,ще се заям и ще го изям дори...
Какво да се прави?Такъв е животът...

# 11
  • Мнения: 7 107
Колекционирам си ги. Не ги избивам.
Най-странното е, че не ми пречат да бъда въздух под налягане.

# 12
  • Мнения: 817
Не мога да преценя какви точно са ми комплексите newsm78,може би са това ,че не знам какви са Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 3 447
Спам, спам, спам Party Ако не помогне - с Райд Simple Smile
Сега сериозно: или се правя на много намахана (а всъщност съм притеснителна Embarassed), или се майтапя за своя сметка Simple Smile

# 14
  • Мнения: 515
Моите нищо не ги лОви - да си кретат там и да дават повод за радост на хората.  Party Whistling

Общи условия

Активация на акаунт