въпрос към изрусяващите се

  • 4 875
  • 44
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 210
Момичета, всеки път като си изрусявам корените скалпа ми изгаря и яко ме сърби поне една седмица. Ходя при фризьорката с максимално мръсна коса, но и това не помага.
Имате ли същия проблем и как си успокоявате скалпа?

# 1
  • Мнения: 730
Нямам такива проблеми,само ме щипе докато съм намазана с блондора и следователно после и с боята PeaceЯвно ти е много чувствителен скалпа Thinking

# 2
  • Мнения: 5 140
Нищо не слагам, мен също малко ме щипе, но за красотата се изискват жертви.

# 3
  • Мнения: 2 116
Трай бабо за хубост!  Wink

# 4
  • Мнения: 5 622

 Аз нямам проблем. Боядисвам се с боя+ 40% окислител. И да ми щипе, то е съвсем търпимо и е само в начлото, след около 5 минути спира това усещане  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 210
Май ще сменям фризьорката... Като се замисля - като си се изрусявах сама - нямах такъв проблем Confused

# 6
  • Мнения: 6 417
Момичета, всеки път като си изрусявам корените скалпа ми изгаря и яко ме сърби поне една седмица. Ходя при фризьорката с максимално мръсна коса, но и това не помага.
Имате ли същия проблем и как си успокоявате скалпа?
А с какво те изрусява? newsm78

# 7
  • Мнения: 77
ако те слага на каска и най-силния оксидант може това да е причината.Аз последно време правя само кичури но пак ми се зачервява кожата на главата.Вземи си от козметичните магазини от италианските професионални ампули и сложи ще ти помогнат .Има специална за чувствителен скалп.Но правилно по добре смени фризьора и следващият го предупреди за проблема.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 758
Не съм имала такъв проблем. Само ме пошипва 'докат стоя с боята.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 210

[/quote]
А с какво те изрусява? newsm78
[/quote]

ами с маркова боя - Londa newsm78

# 10
  • Мнения: 305
Най добре си се изрусявай сама,аз от фризьори нищо добро не съм видяла освен подстригването.Мажа си се с каквато боя ми попадне и всеки ме пита как си постигам цвета.Смело напред!

# 11
  • Мнения: 5 140
И аз се правя с Лонда, пък чак толкова не щипе.
Може и да не ти понася самата боя, незнам.

# 12
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз преди се правех с лонда, и наистина  щипеше докато съм намацана . Смених я обаче с л`ореал  и е доста по-добре, не изтощава така жестоко и цвета е 1 път.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 210
Не ми слага каска, но може би стоя твърде дълго с боята - поне 30 - 40 псхкшс. Другия път ще я накарам да ме държи по-кратко и ако не помогне ще я сменям. Като се боядисвам сама ми става неравномерно отзад, където не се виждам какво правя;)

# 14
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
И аз се правя с Лонда, пък чак толкова не щипе.
Може и да не ти понася самата боя, незнам.
Пробвай как ще е като смениш боята.

Общи условия

Активация на акаунт