ПАК заря във Варна

  • 1 273
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Писна ми вече! Всяка вечер във Варна се гърми и трещи посред нощ. Сега пък откъм дискотеките в Морската градина.Безобразие!23.55 е,хората спят,децата-да не говорим как се стряскат,пфууууууууу!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Този път нищо не чух Crazy

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Писна ми вече! Всяка вечер във Варна се гърми и трещи посред нощ. Сега пък откъм дискотеките в Морската градина.Безобразие!23.55 е,хората спят,децата-да не говорим как се стряскат,пфууууууууу!

аз пък какво ли не бих дала да живея във Варна, ако ще да ми се трещи и какво ли не.
и понеже в момента съм във Варна, а съм влюбена във вашия Център, просто такова нещо в София няма, няма и да има....и затова така.......се размечтах

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Каква Морска?! И в Кейсидж се чуваше безобразно  ooooh!...

# 4
  • Мнения: 13 512
Лиорена: Имам подозрения,че тази заря беше в твоя чест,затова ще си премълча. Но ако и утре продължи..... newsm78..ще го измисля!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз съм пък голям фен. Ако се гледа през бинокъл е чудо... Нещо, което на мен специално ми въздейства много.
Обаче помня как ме беше страх като малка...

# 6
  • Мнения: 3 595
Аз пак я проспах  Joy

# 7
  • Мнения: 6 892
Как в морската Shocked Аз не можах да разбера от къде е, но се виждаше само от единия балкон към владиславово и кайсиева градина.

# 8
  • Мнения: 101
О, да това е редовно, аз съм на центъра и редовно се стряскам от зарята. Онази нощ продължи сигурно около 15 минути,  а от заведението пред нас се чуваше страхотна чалга, пфу няма спокойствие през лятото.

# 9
  • Мнения: 13 512
Как в морската Shocked Аз не можах да разбера от къде е, но се виждаше само от единия балкон към владиславово и кайсиева градина.
Снощи беше откъм морето...тоест входа на Морската градина.5 минути-0т 23.55 до 00.00.

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди два дни аз лично гледах четири - на четири различни места, но изобщо не ми пречат, звука изобщо не е такъв че да събуди спящите, а зарята на мен ми доставя удоволствие. Иначе лятото тук е така, всяка вечер има. Само че повечето са ниско и не се виждат. Онзи ден имаше една много красива, около десет минути беше, но не разбрах защо.

# 11
  • Мнения: 6 892
Как в морската Shocked Аз не можах да разбера от къде е, но се виждаше само от единия балкон към владиславово и кайсиева градина.
Снощи беше откъм морето...тоест входа на Морската градина.5 минути-0т 23.55 до 00.00.
Аа, значи за друго нещо става въпрос. Тази, която аз видях беше по-рано, към 22 часа.

Преди два дни аз лично гледах четири - на четири различни места, но изобщо не ми пречат, звука изобщо не е такъв че да събуди спящите, а зарята на мен ми доставя удоволствие. Иначе лятото тук е така, всяка вечер има. Само че повечето са ниско и не се виждат. Онзи ден имаше една много красива, около десет минути беше, но не разбрах защо.
Зависи колко е близо до вас. Във вторник имаше някаква заря много близо до нас и си се чуваше силно. На мен лично не ми пречеше, но кучето много се уплаши.

# 12
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами те в повечето случаи не са ни над терасите, но не са и на другия край на града. Аз живея на 20на минути пеша от плажната ивица и растоянието не е толкова много, чува се доста, но звука не е толкова кофти че да пречи.

# 13
  • Мнения: 434
 Aз мисля че тази заря бе по повод деня на флота

# 14
  • Мнения: 13 512
Снощи ли? И предната вечер? И всяка вечер? Не! Била е за рождения ден на поредното дупе..ето това е. Вече всеки,който поиска,може да си поръча заря.

Общи условия

Активация на акаунт