И аз да си питам..

  • 489
  • 4
  •   1
Отговори
хайде като е тръгнало с кремовете за лице и ръце, аз пък да питам - ще ми стане ли нещо, ако ползвам нощния си крем като дневен newsm78 Rolling Eyes. Без фактор е  и обикновено го ползвам вкъщи след душ или когато усещам кожата си суха. Страшно добре ми хидратира.  Някой да си е правил такъв експеримент?

Кремчето е на Шелер с дюля и алое, но понеже дневният вариант съдържаше разни алуминиеви соли, реших да взема нощния.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 398
Можеш да го ползваш, няма никакъв проблем Simple Smile.
Единственият и главният пробмел, обаче, се състои в това, че нощните кремове нямат слънцезащита и ще трябва да слагаш допълнително крем със слънцезащита върху него. Wink

# 2
 Simple Smile значи да се успокоя  Simple Smile
Всъщност аз за навън си имам слънцезащитен крем - този го ползвам само вкъщи и евентуално след баня.
благодаря за скоростния отговор   bouquet

П.С. Чувала бях от някъде, че нощните кремове били разработени специално за подхранване и хидратиране през нощта и през деня нямали такова ефективно въздействие, та затова питах  ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 35 817
От доста време правя така - защото нощният кожата ми го харесва повече.
Само навън слагам дневен.
Мисля, че няма проблем.

# 4
  • Мнения: 112
Погледни в сайта им - съставките на 2та продукта са почти идентични с 1-2 разлики, така че изобщо не виждам причина за тревога.
Колкото до това дали кремът се усвоява по-ефективно през нощта - вероятно да, защото кожата си почива и не е подложена на стрес и външни влияния, обаче след като ти ще го ползваш в домашна обстановка през деня - то е същото. Няма да я травмираш с мръсотия и слънчеви лъчи , затова би трябвало да се усвои също толкова ефективно.

Аз съм правила такъв експеримент, но обратно: ползвах дневен крем за нощен.

Общи условия

Активация на акаунт