Корем...

  • 2 350
  • 43
  •   1
Отговори
Здравейте!
Значи след горе долу здравословна диета и упражнения си постигнах целта - 1,65 съм, 44-45 кг, мерките ми са 76/60/85 и въпреки това пак си имам коремче! Което сyтрин мога да преживея, но в момента в който хапна нещо си е баш коремче...не мисля че е полезно да отслабвам още, на килограми съм добре, само това много ме дразни, иначе правя коремни преси, движа се, пия много вода...и то пак си седи. Вече си мисля че са просто гени, защото съм се метнала на баща ми, а той ако дебелее дебелее само на корем Thinking Как се оправя това? Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 35 935
Няма такова нещо - гени.
Само коремни преси всеки ден и след 20 дни или месец - ще си много горда от постигнатото.
От 10-11  год.  незная какво е това  корем - но за това ми помогна  само спорта.

# 2
  • Мнения: 2 274
Упражнения, упражнения и пак упражнения. Това е. В момента, в който ги спреш коремечт се отпуска - или поне при мен е така.

# 3
  • Мнения: 5 616
Пробвай с бягане и разнообразявай коремните преси-прави такива с повдигане на краката от вис напр. В спайдърспорт пък отричат класическите коремни преси и препоръчват упражнения с тежести.
Лично аз с бягане, коремни преси и планкове си оформих даже и зачатъци на плочки.  bowuu

# 4
  • Мнения: 8 505
Бягане!Рядко спортувам,но когато реша да го правя,бягам.Стяга почти всички мускули,не само коремните и то без да ги помпа.

# 5
  • Мнения: 6 155
Коремни преси, бягане, коремни преси, бягане ...  Wink

# 6
  • Мнения: 184
Ох, и аз имам същия проблем ooooh! И винаги, когато правя някаква диета отслабвам на всички други места, но коремчето все си остава и все е така отпуснато. Майка ми и сестра ми са по същия начин. Правила съм и коремни преси, тичала съм и какво ли не, но нищо Sad

# 7
  • Мнения: 5 616
Силванка, явно е до структура, защото аз съм така с дупето и бричовете-последно отслабвам там, първо там качвам.  Трябва да отслабна МНОГО, за да съм ок, но тогава имам други проблеми /спиране на цикъл и т.н./ от прекомерната загуба на мазнини.
Много е неприятно, но няма как. Затова просто гледам да се храня нормално, да си поддържам теголото в рамките на здравословното и да спорутвам за тонус и да се харесвам.
Просто трябва да си съобразяваме облеклото с недостатъците и толкова. Не може всички да сме перфектни.  Wink

# 8
  • Мнения: 649
ппри мен се разтегна доста кожата след раждането и дори и коремните преси не помогнаха - има излишна кожа, коато се събира като сядам.  #Cussing out
Може би трябва да помисля за абдоминопластика newsm78

# 9
  • Мнения: 18 542
И аз имам излишна кожа, особено областа около пъпа...с коремни преси не става. Ако я нямаше тая кожа корема ми щеше да е екстра ама на!
Каква е тази абдоминопластика? Ако може и в цифри  Praynig

# 10
  • Мнения: 5 616
Наистина е гадно-показваш готина преса, а като седнеш се нагъва на корема отпред.И аз имам такава "екстра", но плескам обилно с мазни кремове и се посъбра сякаш. Опитайте с мазане преди да прибегнете до операцията.
Чета, не знам точно сумата, ама смисъла на операцията е, че ти изрязват излишната кожа. Остават белези и е кофти. Виж това:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3100&sid=559e0fa3808 … 6a332859d7e2c8a3d
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3030&sid=4bf1bd92b3e … e2e5e62c8107e8c43
А цената била 1800 до 2500 евро.  Money

# 11
  • Мнения: 18 542
А цената била 1800 до 2500 евро.  Money
Уха! Ще се размина явно...ще пробвам с повече мазане.

# 12
  • Мнения: 6 155
И аз имам излишна кожа, особено областа около пъпа...с коремни преси не става. Ако я нямаше тая кожа корема ми щеше да е екстра ама на!
Каква е тази абдоминопластика? Ако може и в цифри  Praynig

Ето
http://www.vita.bg/zab.php?zab=60&k=29

http://www.kameeplastic.com/bg/procedures10.htm

# 13
  • София
  • Мнения: 35 935
Не искам да обидя никого /преди това важеше и за мен/, но може би не ги правите както трябва и затова  нямат  ефект.
По-важно е да се изпълняват правилно, отколкото да се правят много на брой. Правят се задължително на серии/3-4 или 5/, като най-голям ефект се постига на последната серия.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Моят е много отпуснат. Срам, срам, две години от както родих...
Като съм права ми е добре, ама седна ли- на три етажа става. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт