Травма на петата

  • 1 956
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Проблемът е следния. Преди 3 дни си контузих петата по вереме на бягане. Самият момент на контузията не мога да опиша. Не съм разбрала, че е станало, когато е станало. Около час и нещо след тренировката, започна да ме боли меката област отстрани на петата. И от двете страни. Не обърнах внимание и на другия ден пак бях на стадиона. Но след бягането едва се прибрах. Какво да мажа? Влияят ли мазилата, съдържащи кетопрофен или меливенон на кърменето? Да, ще се ходи на лекар, но искам и вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 1 116
Можеш да мажиш с Бен Гей, много приятно охлажда. Мазилата  са локални и нямат такава резорбция че да повлияят на кърменето, особенно на крака.Добър вариант е и Репарил спрей.

# 2
  • Мнения: 750
Благодаря, Хитко. Като студентка съм ползвала Бен Гей за коляното, нищо, че после ме оперираха. Притесняваше ме мазането и кърменето в съчетание. Мислех си, че не би трябвало да влияе, но предпочетох да попитам. Да се оправям, че така ще лудна без стадиона Grinning

# 3
  • Мнения: 1 116
Да ти кажа че доктор Шол има много добри стелки за тренировки(особенно за тичане, нали си конче).Не можеш да си представиш за какво удобство става въпрос.   Simple Smile

# 4
  • Мнения: 750
Абе, Хитко, сега ще ме хвърлиш в разходи за стелки Grinning Аз ортопедични имах, в Горна Баня ходих преди няколко години за тях. Известно време ми беше добре, но после ми станаха неудобни. Ще взема тия на Шол да потърся. А към колко пари са?

# 5
  • Мнения: 1 116
Към 15 кинта са.Не е в мен кутийката да ти кажа точно как се казват.Ама са едни синички, не точно стелки ами като подложки , в обувката се слагат.

Общи условия

Активация на акаунт