Спонтанен аборт-симптоми?

  • 4 234
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Възможно ли е да съм направила спонтанен аборт?Какви са симпомите?
Много искаме да си имаме бебче,но сме пранирали да започнем с опитите догодина след сватбата и момента уж се пазим.
Проблема ми е,че последната ми менструация не беше както обикновено,а само леко зацапване за 3-4дни от 1 до 4 август.Сутрин имах леко замайване,което отминаваше към обяд.Ходих си купих тест-беше отрицателен.
Но сега на 15.08 пак ми дойде,което не е нормално за мен.Мога да кажа,че си имам нормален цикъл.Този път си ми както обикновено.
Но от вчера въобще не се чувствам добре-постоянно ми е лошо,гади ми се ,отпаднала съм,главоболие.
Искам да попитам възможно ли е да съм била бременна и да съм направила спонтанен аборт?
Извинявам се ако пиша несвързано,но въобще не се дърца на краката си и не мога да мисля.
Предварително ви благодаря,ако можете да ми помогнете със съвети какво да правя.

# 1
  • Мнения: 2 825
Върви на доктор. Той ще ти каже най-точно какво се случва с тебе, ние можем само да гадаем и да предполагаме. Аз не мисля, че е спонтанен аборт  Confused
А кога ти беше последната менструация преди зацапването на 1 август? Може ли тогава да си била в овулация? А сега да си имаш нормалната. Мисля че гаденето, отпадналостта и главоболието са нормални за първите 2 дни на мензиса.
Но пак казвам, ако имаш съмнения за нещо нередно, задължително се консултирай с доктор !!!

# 2
  • Мнения: 164
На 1.08 трябваше да си ми бъде нормалния мензис,а сега би трябвало да е овуто.
Благодаря ти,Clara!
В понеделник ако все още се чуватвам така,ще трябва да отида на доктор.
Дано не е нещо сериозно и ми мине

# 3
  • Мнения: 1 701
Възможно е и от големите жеги да се е получила аномалия. Не е задължително, но на мен ми се е случвало. Всяко лято имам поне по една странна случка по време на най-големите горещини Все пак със здравето шега не бива, така че в понеделник на доктор, за да си спокойна ти! Стискам палци опасенията ти да са напразни!  Hug

# 4
  • Мнения: 4 362
Сигурно не е спонтанен,защото той е придружен с обилно силно кървене със болки ниско ,най вече яйчниците.
Иди на лекар,възможно е да е объркване на цикъла поради жегите.Успех и не се притеснявай  Hug

# 5
  • Мнения: 2 120
Спонтанния много боли. Часове наред, все  едно раждаш с контракции  и всякакви екстри.
Аз мисля, че ти е дошло по време на ову, заради времето. Случи ми се миналото лято така , два пъти в месеца  ивтория точно по време за овулация.

# 6
  • Мнения: 1 531
аз също незнам, но пък е възможно да е спонтанен  Confused  ако е така, няма нищо лошо - все пак трябва да отидеш на лекар, като ти свърши цикълът, за да види дали всичко е чисто и евентуално да ти препоръча да изчакаш поне 1 месец до следващо зачеване  Peace

+ болката при спонтанния аборт зависи от човека - при някои не боли...

 Hug

# 7
  • Мнения: 164
Благодаря ви момичета!  bouquet
Днес ходих на лекар-гинеколог.Обясних му всичко от-до.Прегледа ме на видеозон-няма бременност,няма кисти на яйчниците,които също биха били причина за това объркване на цикъла,с две думи всичко е ОК.
Това можело да е от жегите,притеснения и др.
Предписа ми разтворими витамини с калций и каза след поне две седмици пак да си направя тест за бременност.
Ако следващия месец има пак такива аномалии каза,че предприеме някакви изследвания да разбере каква може да е  причината.

# 8
  • Мнения: 2 825
Браво Simple Smile Радвам се, че всичко е наред, дано не ти се случват повече такива аномалии  Hug

# 9
  • Мнения: 164
Аз също се радвам,че всичко е ОК.
Може би цикъла ми е предвидил,че утре заминавам на море и е решил да си мине по-рано по реда  Joy Joy Joy
Само дето така ме уплаши Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт