Мивка с аксесоари

  • 3 537
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Чудя се дали да не взема мивка с две корита и т.нар. аксесоари- сушилник за чинии и дъска за едното корито newsm78 Съблазнява ме идеята, че измитите чинии няма да се виждат на плота, ще имам отцедник, който също няма да се вижда и няма да си губя от рабонтия плот, който в моя случай идва много малък.
Имате ли отзиви? За такива аксесоари питам:

# 1
  • Мнения: 4 187
Аз много не можах да си го представя  Embarassed , но тъй като темата ме вълнува, това което описваш ми се струва практично и интересно! Имаш ли случайно снимка с монтирана такава мивка с аксесоари  Blush!

то сигурно по- нагледно от това няма как ама..

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
дъската и аз си я поръчах към бъдещата ми кухня за да спечеля място,но този отцедник не е ли за плодове / не ,че не може да се използва и за чинии/, аз ще си сложа отцедник в шкаф,а преди да отидат чиниите там,за да не капе це ги подреждам на самата мифка отстрани т.е няма да задръствам с външен отцедник

# 3
  • Мнения: 7 640
Галхен, този точно е за чинии, с преградки. Иначе има и за плодове като кошничка, примерно .
Идеята ми е точно да си спестя външния отцедник, също и сушилник, а няма как директно в шкафовете да ги слагам капещи. Макар и такива опции да ми предлагаха  Confused

# 4
  • Мнения: 7 640
стар, ето примерно някои снимки, макар и не особено ясни

 

# 5
  • Мнения: 579
Ето и още снимки:



Нали за такива става въпрос?

# 6
  • Мнения: 4 187
Както се очертава, в бъдещата ми кухня няма да има много място, така че тези варианти за мен  са супер. Винаги съм искала мивка с две гнезда, в едно от които да има и боклуко- мелачка .
 
Съблазнява ме идеята, че измитите чинии няма да се виждат на плота, ще имам отцедник, който също няма да се вижда и няма да си губя от работния плот, който в моя случай идва много малък.


В днешно време, повечето домакинства са с миялна машина, ако имаш такава няма ли да ти е удобно , чиниите които си измила на мивката, да ги пъхаш да се изцеждат там?

# 7
  • Мнения: 4 202
Извинявам се, че ще използвам тази тема, но да попитам дали има разни подобни дъски и плотове, които са специално за керамичните плотове? Кухнята ми е много малка, а керамичният плот е от 4 котлона и много ми пречи Sad

# 8
  • Мнения: 7 640
аз затуй ще си туря с двойка котлони, за ужас на свекърва ми Mr. Green
Стар- 800лв за миална не ми се дават Crossing Arms, пък и ако имам такавау е тъпо да мия на ръка, от друга страна да събирам чаши от безалкахолно, някак не ми гот.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
PolarFox, има и по-евтини миялни Wink, е разбира се ако си склонна да направиш компромис с евентуалното качество, щото като гледам марката вече не е голяма гаранция.

По темата, не знам какво да те посъветвам Sad. И аз ще се оглеждам за подобни аксесоари, но още не  им е дошъл реда.

# 10
  • Мнения: 7 640
абе евтиното излиза скъпо, имаше тема и за миялните тука.
Правихме сметки- не става- спестяваш 100лв. Хич не са малко, ама като ще вадя 700, по-добре да дам 800 за нещо по-свястно.
Иначе- трябва да е за вграждане, пък прочетох, че по-малките не били много практични.
Както и да е, това е друга тема. Мивките с капаци ме кефят, ама да не съжалявам после- искеше ми се съвет от имащи такова чудо.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
четейки тука и гледайки картинки ми изникна един технически въпрос,понеже на мен не ми предложиха такъв отцедник за мивка взех да се чудя защо  newsm78 и от там пък как примерно ще мия чинии ,след като той ми зема мястото в мивката,може би е за двойна мивка newsm78

няма да имам миялна засега,защото няма място за нея Cry,но искам да ви питам - преди да се сложат в миялна трябва ли да се изплакват чиниите ? Thinking

# 12
  • Мнения: 4 187
аз затуй ще си туря с двойка котлони, за ужас на свекърва ми Mr. Green
Стар- 800лв за миална не ми се дават Crossing Arms, пък и ако имам такавау е тъпо да мия на ръка, от друга страна да събирам чаши от безалкахолно, някак не ми гот.

Даааа, естествено че е тъпо, аз мислех че питаш за вариант в който си имала три чинийки в мивката и две чашки и ги приплакваш на ръка  Embarassed.  Извинявай че разводних темата !

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе аз нещо не схващам newsm78Ако ще си държиш там отцедника, а върху дъската ще режеш, защо въобще е необходимо да е точно мивка с две корита newsm78Не може ли обикновена мивка, шкаф с отцедник и отгоре истински работен плот?Аз нещо не разбирам как с това приспособление всъщност се пести място ThinkingМоля някой да обясни на размекнатия ми мозък Praynig

# 14
  • Мнения: 4 187
Предполагам, че и отцедника и дъската са портативни , поставят се само при нужда !

Общи условия

Активация на акаунт