Лосион за почистване на лице

  • 623
  • 12
  •   1
Отговори
Досега не съм ползвала такова нещо., но ми се иска да пробвам.Може ли някой да ми обясни каква е консистенцията му.Предполагам, че е по-лека отколкото на тоалетното мляко. Или напротив - наподобява тоалетна вода? и евентуално може ли да ми препоръчате някой, от който сте били доволни. Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 35 817
Консистенцията е като крем-флуид. Ползвам на Виши.
Доволна съм - ползвам го повече от 10 год

# 2
Консистенцията е като крем-флуид. Ползвам на Виши.
Доволна съм - ползвам го повече от 10 год
Харесвам Виши и аз се сетих първо за тая марка.  Simple Smile
За дегримьора 3 в 1 ли става въпрос или имат специален лосион за лице?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
не ползвам, предпочитам гел с отмиване. До типа кожа е, за суха кожа са ходхадящи лосионите. За смесена и мазна кремовете/гелове с отмиване Peace

# 4
Така е Яна. Мойта кожа обаче е суха, а зимата става направо ужас. Досега се плесках само с тоалетно мляко, но напоследък започвам да усещам, че ми тежи върху кожата и исках някакъв по-лек вариант, затова /както ми обясниха по-горе/ лосионите ми се струват с подходяща консистенция. Мисля да премина към тях. А някой пробвал ли е емулсията за почистване на Лумен?

# 5
  • Мнения: 2 407
Уаш гел на Нивеа- доволна съм от него и го ползвам вече 3 години.

# 6
  • Мнения: 6 607
И аз в момента съм с Виши 3 в 1,но ползвам и гел -пяна

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Преди ползвах лосион на Гарниер и бях много доволна. Напоследък ползвах гелове за почистване и също съм доволна много.

# 8
Аз пък си направих лосион с бадемово масло и розова вода.Очаквах да ми щипе на очите от маслото или да не ми изчиства грима и мръсотията от кожата,но нито едното не стана.Засега съм доволна.

# 9
  • Мнения: 157
Купувала съм си на Арома и изобщо не ми хареса - лепнеше. Сега ползвам гел за измиване на Елеа.Доволна съм.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз до сега също не съм ползвала такова нещо. Мия си лицето с душ гел. Вчера си купих на Регал, още не съм го пробвала, чувам добри отзиви за него.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Аз до сега също не съм ползвала такова нещо. Мия си лицето с душ гел. Вчера си купих на Регал, още не съм го пробвала, чувам добри отзиви за него.
еееееее, недей де. Поне с бебешки сапун си почиствай лицето Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 696
Аз също съм с много суха кожа, доволна съм от Facial Wash -а на Джонсън и на Нивеа

Общи условия

Активация на акаунт