Петна след бременност

  • 658
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Мами, не знам писано ли е по-темата, но въпросът ми е относно пигментните петна, останали след раждане. Имам само на бузите, в горния край, не е много, но от далече приличат на сенки под очите и ми придават измъчен и недоспал вид. Rolling Eyes CryРазпитвах за медицинска козметика и ми препоръчаха Avene, мажа вече около 5 месеца - ефект 0.  Cry CloseСподелете личен опит и съвети моля! pletka

# 1
  • Мнения: 495
на козметик ходила ли си, аз бих отишла за такъв проблем
все пак не всяка козметика е подходяща за всяка кожа
а другото е че е минало малко време, изчакай още няколко месеца, преди да започнеш да се притесняваш

# 2
  • Варна
  • Мнения: 513
Петната трябва да се третират с избелващ крем, през есента и зимата, когато слънчевото греене не е така интензивно. При първите по-силни пролетни лъчи трябва да мажеш кожата със слънцезащитен крем.
Аз родих преди почти 4 години, но за мое съжаление петната над горната ми устна си останаха. През зимата избледняват и после през пролетта още пак покафеняват  Thinking Не съм ходила на лекар за тях, но си ме измъчват честно казано. Sick

# 3
  • Мнения: 1 942
Аз си имам петна от преди раждането /наследствено ми е/. Опитвала съм всякаква козметика, но се отказах от химически и механичен пилинг /вижда ми се драстично/. Имала съм много добър резултат от препарат наречен Депигментин на фирма Глори /пише, че се ползва най-много 25 дни без прекъсване/, струва 3,50. Петната по челото изчезнаха за близо 2 месеца. Предствалява течност с екстракт от мечо грозде и действа на принципа на йонофорезата. Сега след раждането ми се получиха петна над горната устна и макар да ги мажа нещо не се повлияват, но си и признавам, че не съм така упорите както преди /мажех ги с памуче сутрин и вечер/. Ако някой реши да си купи този депигментин нека знае, че има и на други фирми, но за тях нищо незнам. 

# 4
  • Мнения: 255
Аз също имам такива петна.След като родих бяха доста купувах скъпа козметика и мажех с какво ли не но ефект нямаше.Едва сега 11 месеца след раждането петната започнаха да избледняват.Така,че мисля,че трябва да изчакаш и според мен не си давай парите за скъпа козметика като VICKY .просто изчакай и използвай само слънцезащитен с висок фактор.

Общи условия

Активация на акаунт