Чудя се за отрицателен тест

  • 1 371
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 982
Преди седмица, в 8-мия ден от закъснението си направих тест, който излезе отрицателен.
Обаче това стана в 18 ч., а не сутринта с първата урина.
Да направя ли още един тест някоя сутрин или да изчакам и да видя дали ще ми дойде другия месец  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
На мен и при двете бременности тестовете ми излизаха отрицателни около две седмици след закъснението .правех ги сутрин.После-на около двайстия ден почнаха да излизат положителни Wink.

# 2
  • Мнения: 10 982
Това звучи окуражаващо  Hug  Hug
Предишната ми неуспешна бременност тестът я отчете 2 седмици след закъснението и пак не беше сутрин.

# 3
  • Мнения: 5 370
Това звучи окуражаващо  Hug  Hug
Предишната ми неуспешна бременност тестът я отчете 2 седмици след закъснението и пак не беше сутрин.
акО искаш 100% сигурност-кръвен тест.
Ти си го знаеш това, де.
Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Когато си "донесох" Станислав от морето-вече бях инкасирала 10 дневно закъснение...тест направих като почна да ми става зле-значи, сума сумарум 2 седмици. Направих го след работа вечерта-позитив.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
Преди седмица, в 8-мия ден от закъснението си направих тест, който излезе отрицателен.
Обаче това стана в 18 ч., а не сутринта с първата урина.
Да направя ли още един тест някоя сутрин или да изчакам и да видя дали ще ми дойде другия месец  newsm78
Направи един кръвен тест...как ще чакаш още цял месец за да разбереш дали си бременна или не?
 

# 5
  • Мнения: 10 982
Гърдите ми са напрегнати и ме болят, миналия път по това заподозрях, че трябва да се тествам  Wink Тогава не ми ставаше лошо, сега също не ми се гади. Но на мен по принцип много рядко ми прилошава от каквото и да е. А, и от време на време усещам едно много леко дърпане в яйчниците.

Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Така съветвате във форума - сутрин с първата.

Момичета, стискайте ми палци този път да е станало  Embarassed  Embarassed

# 6
  • Мнения: 5 370
Гърдите ми са напрегнати и ме болят, миналия път по това заподозрях, че трябва да се тествам  Wink Тогава не ми ставаше лошо, сега също не ми се гади. Но на мен по принцип много рядко ми прилошава от каквото и да е. А, и от време на време усещам едно много леко дърпане в яйчниците.

Апропо, не мисля , че урината има значение кога е дадена.
Така съветвате във форума - сутрин с първата.

Момичета, стискайте ми палци този път да е станало  Embarassed  Embarassed
Дразнят ли  се гърдите при вземане на душ? Извинявай за въпроса!!
Имаш ли рязка промяна във вкусовете?-аз не можех да помириша кафе и драйфах.
Ако искаш-на лични можем да продължим, има достатъчно признаци и приначета.
Всички палци ти стискам.

# 7
  • Мнения: 9 990
За сутрешната урина-хубаво е да е такава при ранно тестване.Ти имаш  закъснение.
Стискам и аз силно всички палци!

# 8
  • Мнения: 910
И аз знам ,че сутрешната урина е най-добре!
Стискам палци! Peace

# 9
  • Мнения: 10 982
Днес ходих да проверя какви тестове на кръв и урина правят в една лаборатория, но в списъка нямаше тест за бременност.   newsm78
Така ли се казва или да искам да ми изследват нещо друго  Embarassed

# 10
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Тестът може да е записан като бета ЧХГ, това се води и туморен маркер- да не те стресне и това му определение

# 11
  • Мнения: 10 982
Мерси !  bouquet

# 12
  • Мнения: 503
днешните тестове може да ги правиш по всяко време на деня,но мисля че още ти е рано

# 13
  • София
  • Мнения: 35 814
днешните тестове може да ги правиш по всяко време на деня,но мисля че още ти е рано
Кръвният тест ще покаже при всички случаи, ако има бременност
/бета ЧХГ/

# 14
  • Мнения: 10 982
Тази сутрин се оказа, че в нашия град май не правят ЧХГ  Sad
Другата седмица мисля пак да пробвам със Sure Check, че за лекар ми е още по-рано.
Прекалено много се самонавивам, накрая ще излезе, че е било напразно  Cry  Cry

Общи условия

Активация на акаунт