Какъв стерелизатор?

  • 1 767
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 575
Мили момичета,
моля ви споделете какъв стерилизатор ползвате. Дали е добре да е електрически или за микровълнова.
Аз съм се насочила към тези за микровълнова, най-вече, но се чудя на Chicco или на  Avent

Предварително много благодаря.

# 1
  • Мнения: 4 970
Обърквация,аз използвам стерилизатора за микровълнова на Чико.Доволна съм.И аз достаа се 4удех и проу4вах преди да го взема.Избрах то4но този защото  е по- малък и компактен,а и микровълновата ми не е от най-големите.Побира се вси4ко каквото се сетиш като марки,модели и т.н.( шишета на Авент,ЧИко( вклю4ително и кривото физиологи4но),помпа за кърма.....Абе- няма да съжаляваш.Разликата с тези на Авент беше в бройката шишета ,които побира( 1 пове4е),но - за мне не е проблем.Не ми се слу4ва да стерилизирам пове4е от  3-4 шишета наведнъж.Цялата процедура ми отнема 7-8 мин.( това зависи от мощността на микровълновата).Успех с избора.

# 2
  • Мнения: 321
Аз ползвах този на chicco, и техните таблетки сам ползвала. Доволна съм, измиваш си шишетата слагаш ги в стерилизатора, и след като се охладят са готови за употреба. Само внимавай какво слагаш вътре. smile3503

# 3
  • Мнения: 5 140
Този на Авент за микровълнова също е хубав и е към 44 лв., докато елекрическия е 159 лв.

# 4
  • Мнения: 75
И аз съм със стерилизатора за микровълнова на Чико. Доволна съм от него,  в него събирам помпата на Авент + 3 малки шишета, ако ги подредя добре.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Чико.   Peace Доволна съм от него

# 6
  • Мнения: 565
И двата стерилизатора вършат една и съща работа, но на Awent е малко по-голям и  в тази връзка, ако МВ фурна ти е от по-малките провери дали се побира спокойно вътре. Нашата МВ е 17 lt и едва едва побира Авентския Naughty

# 7
  • Варна
  • Мнения: 407
Ползвала съм стерилизатора за микровълнова печка на Чико и бях много доволна от него. Побира всякакви шишета, осевн тези на Чико. Препоръчвам ти го  Peace

# 8
  • Мнения: 2 159
Искам да ви попитам в този стерелизатор на Чико, помпа на Авент може ли да се стерелизира?

# 9
  • Мнения: 5 103
Ползвам този на Авент и съм много доволна.

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Чико!Много съм доволна от него.
Аз съм стерилизирала в него помпа на Авент.

# 11
  • Мнения: 949
Ползвам този на Авент и съм много доволна.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 290
И аз съм С Чико за микровълнова и съм много доволна.

# 13
  • Мнения: 8 917
Чико - доволна съм  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 634
Аз също съм с Авентския за МB съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт