бял косъм

  • 6 737
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 672
тези дни си открих един и го ........изскубнах. Направо се втрещих , на  26г./ почти /, а открих такова нещо Sad
При вас кога "излезе" такова нещо - бял косъм? и след него, колко време мина докато излезнат повече?

# 1
  • Мнения: 221
аз знам, че бял косъм не се къса  newsm78
на мен ми излезе като бях на 20 и даже имам 2-3..
на сестра ми като беше май на 16-17 вече не помня..
няма нищо толкова страшно.. на мен са ми само няколко и досега не съм забелязала да ми излизат повече...

# 2
  • Мнения: 6 617
Спокойно това не означава ,че ще побелееш млада.Аз от толкова боядисване и да имам не ги виждам

# 3
  • Мнения: 27 524
Още нямам, но не се бой. Няма да побелееш. Отскубвай си ги, ако пак се появи  Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Доста преди 26 забелязах първият бял косъм. Когато се запознах със зълва ми (тя беше на 24), косата и беше доста прошарена; мъжа ми също беше частично побелял едва на 21. В училище имах доста съученички с бели косми. А тук във форума четох, че дечица на 2-3 год. имат бели косми... Така че не виждам никакъв повод да се шашкаш. Побеляването е генетично заложено. Има и други теми за побеляването на косата.

# 5
  • Мнения: 9 902
на 23 започнах да побелявам. Имам кичури, но не са красиви, че да си ги оставя. Боядисвам.
Не е болка за умиране, свиква се Simple Smile

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако има кичури - да, но един бял косъм не значи, че побеляваш и няма място за притеснение.

# 7
Не се притеснявай.
Всичко е въпрос на ген. Някои хора побеляват рано други доста по-късно. А това, че имаш 1 бял косъм не означава, че побеляваш

# 8
  • Мнения: 433
И аз на 23 открих първия си бял косъм. Сега имам доста повече.

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз преди няколко години си открих 1 бял косъм не го махнах още си стои най отгоре дебел и бял като сняг. Значи съм била на 23-24-25 абе не знам, ама сега съм на 27 години и още си стоя с този 1 белия косъм. Не са се появили още, ама не се кахъря когато тогава, тъкмо съм решила като побелея да се изруся.  Twisted Evil Че много ще ми отива пък сега защо да си крия черната естествена коса, нека и се радвам докато я имам. Смятам като белите косми станат повече че да се забелязват да я поддържам на руси кичури и като станат повече от черната коса руса. Еми пак ще съм си хубава кво, когато и да побелее все тая. Няма да се тръшна да мра я.
Майка ми побеля млада на 30 години започна да се боядисва, че вече се виждаха, баща ми вече е на 50 години и тук там има бял косъм, а косата му е разкошна гъста и чуплива (жалко че не съм взела неговата коса). Знам че е наследствено, свекърва ми на 30 години вече е била с бяла коса, а свекъра може малко коса да му е останала но е черна тук там се виждат бели коси. Мъжа ми като се запознахме значи е бил на 23-24 имаше 5-6 бели косми сега са малко повечко но не много. Много е относително пък и не е болка за умиране.
Имах приятелка която на 19-20 години косата и беше прошарена дори имаше цели кичури бели най отпред и дори едната и вежда беше почти цялата бяла. Ами ген боядисваше се и си го прикриваше.  Майка ми ми каза че в 6 клас е имала съученичка с бели кичури. Пък ти на 26 години се кахъриш за 1 бял косъм, я не се излагай има по зле от теб.

Последна редакция: нд, 20 авг 2006, 18:52 от Tinka79

# 10
  • Мнения: 6 893
Дори не си спомням кога съм го открила първия, някъде на 13 съм била може би. В момента съм почти на 20 и си имам значително количество бели косми. Гадно е, но нищо не мога да направя, боядисвам се от време на време.
А за скубенето не те съветвам да го правиш. Ако е само един не е толкова зле, но ако са повече те така или иначе пак ще порастнат и ще почнат да стърчат, защото ще са къси, а така определено ми се струва по-грозно.
И някой спомена, че е наследствено, може и така да е, но при мен нещо не се получава. Майка ми и баща ми са на 40-50 години, и двамата си имат бели косми, но изобщо не са побелели. Едната ми баба, която е на 70 също не е побеляла още. А аз с тези темпове мога само да си мечтая да съм като тях.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 381
Не се шашкай. И аз съм на 26 г., а имам един бял косъм от няколко години!!! Тази година станаха 3. Така че, както виждаш, не съм побеляла много. Ако родителите ти не са побелели млади и ти едва ли ще побелееш.

# 12
  • Мнения: 8 917
тези дни си открих един и го ........изскубнах. Направо се втрещих , на  26г./ почти /, а открих такова нещо Sad
При вас кога "излезе" такова нещо - бял косъм? и след него, колко време мина докато излезнат повече?
И аз си имам долу горе от тази възраст - сега са се увеличили на 10-тина, но не повече Peace

# 13
Аз имам много повече бяла коса от майка ми-тя е с малко бяло на слепоочието,пък аз по цялата глава.До десетина като бяха,ги скубех,сега боядисвам...това е положението,няма какво да му се шашкаме толкова.

# 14
  • Мнения: 952
ехее ти заради един бял косъм ли се кахъриш, нали това било изживяно щастие. Laughing..така че радвай се, млада си да побелееш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт