Има ли пазарували в Данет?

  • 2 109
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Интересува ме как се осъществява обратната връзка, уведомяват ли предварително за доставката и в какъв срок  се случва всичко това?

# 1
  • Мнения: 5 370
Ами аз съм пазарувала, да.
На мене ми се обади служителката по телефона и се уточнихме за датата и по кое време ще дойде доставката.
Срок-да не излъжа, май два дни.
Но при мене се касаеше само за една играчка на Чико, за която не ми се драпаше чак до магазина им.

# 2
  • Мнения: 248
Веднага след като направих поръчката ми се обадиха да уточним подробности. И при мен срока на доставка беше два дни.

# 3
  • Мнения: 949
Веднага след като направих поръчката ми се обадиха да уточним подробности. И при мен срока на доставка беше два дни.
И при мен!

# 4
  • София
  • Мнения: 290
Аз два пъти поръчвам от тях и двата пъти си получих поръчката след повече от 20 дни   smile3511. Най-рано след седмица се обаждат за потвърждение и за да се уточнят подробности. От това което поръчах ми доставиха едва половината неща - другите ги нямали в момента. Повече няма да се прилъгвам Naughty
За сравнение -  от Пакостник ми ги носят до три-четири часа.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
при мен бяха много коректно. Направих си online заявката в неделя към 23 часа. в понеделник в 10.15 ми се обадиха да уточним десена и на следващия ден си получих нещата (защото съм от Бургас)! Много са коректни, доволна съм! Peace

# 6
  • Мнения: 467
Имам 10на поръчки при тях. Никога не са се дънили. Даже имаше проблем с един сутиен, че нямаше черен цвят дълго време и те ми се обадиха поне 3 пъти  да ми предложат друг и да ме уведомят кога ще има внос. Сега поръчах в събота през нощта, като знаех, че за едната играчка ще има забавяне вероятно, защото много бързо свършва. Днес сутринта ме изненадаха приятно с обаждане, че са пи подготвили поръчката!

# 7
  • София
  • Мнения: 293
На мен ми се обадиха до няколко часа, а доставката я получих след 1 ден.
Добро впечатление ми направи, че ми доставиха стока, която ми трябвашe, а я няма в каталога.  Laughing
За което съм много доволна  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 290
Само аз ли съм имала проблем с тях? newsm78
Поръчвах веднъж в края на февруари и после през май. Може би аз съм случила на  по-проблемни стоки, защото и в двата случая се обаждаха по няколко пъти да казват че сега го нямат, но ще го доставят, ако съм можела да почакам, много били натоварени  и т.н. Явно са корекни, когато нямат проблем с доставките.

# 9
  • Мнения: 35 891
не съм имала проблеми, а при забавяне или липси съм полу4авала съответното извинение

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
И аз не съм доволна, веднага след поръчката ми се обадиха, но си получих заявеното нещо сед 8 дни, а срокът е 7. Ще кажете, 1 ден пресрочване, не е пробем. Е, не е , ама при положение, че не те питат кога си вкъщи, за да си получиш поръчата , а си длъжен да чакаш куриера...1 седмица "затвор" вкъщи на мен ми се видя като  Crazy...Абе повече от онлайн магазин няма да пазаувам и това си е.

# 11
  • Мнения: 4 428
И аз не съм доволна, веднага след поръчката ми се обадиха, но си получих заявеното нещо сед 8 дни, а срокът е 7. Ще кажете, 1 ден пресрочване, не е пробем. Е, не е , ама при положение, че не те питат кога си вкъщи, за да си получиш поръчата , а си длъжен да чакаш куриера...1 седмица "затвор" вкъщи на мен ми се видя като  Crazy...Абе повече от онлайн магазин няма да пазаувам и това си е.

Това и мен много ме дразни в он-лайн магазините у нас. Никой не те пита кога искаш и имаш възможност да си получиш поръчката. В другите поне, дори и с неохота, се уговарят за точен ден и час. Но от Данет имат нахалството да искат такса за уговорен час Crossing Arms /това е една от причините, за да не пазарувам от тях Naughty/ Това, според мен, трябва да си е редовната практика, а не да се брои, като екстра, за която да плаща клиента Crossing Arms Пък и в Данет цените са малко по-високи от другите он-лайн магазини.

# 12
  • Мнения: 467
Пък и в Данет цените са малко по-високи от другите он-лайн магазини.

Ми не е точно така... във family.bg гледала ли си? Иначе спрамо Пакостник - си права!

Сори, оправих го.

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 11:21 от Winny

# 13
  • Мнения: 4 428
8 дни, а срокът е 7. Ще кажете, 1 ден пресрочване, не е пробем. Е, не е , ама при положение, Пък и в Данет цените са малко по-високи от другите он-лайн магазини.

Ми не е точно така... във family.bg гледала ли си? Иначе спрамо Пакостник - си права!

Нещо си сляла моето мнение и това да другото момиче в едно Thinking За кое по-точно имаш предвид Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 43 903
аз пък хич не останах доволна. Чаках 2 седмици...може и малко повече, накрая получих 2-те си неща, но в различен цвят от поръчаното....въобще на ме бяха предопредили, а при оточняване на оръчката потвърдиха заявените от мен....ама 2 дни след това ми беше термина та се радвах, че въобще ги получих преди да родя. Иначе за доставката ми се обадиха на миналия ден и си оговорихме и час даж в който да мина - нещо от типа между 2 и 5 беше....

Общи условия

Активация на акаунт