Какво е Зелена енергия ?

  • 38 198
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
За какво се използва и от къде се купува?Може би въпроса е тъп, но не съм го виждала Grinning

# 1
  • Мнения: 1 271
това са синьо-зелени водорасли на една фирма Аквасорс (без да звучи като реклама) някои смятат че имат ефект аз не съм убедена - приемат се като хранителни добавки...  скъпички са
толкова от мен   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 858
Аз използвам Зелена енергия и Колактив за детето си и съм много доволна. Зелената енергия  е комбинация от синьо зелени водорасли АФА, Хавайска спирулина (пак водорасло) и люцерна. Зелената енергия е храна а не лекарство но ключа към доброто здраве е здравословната храна а Зелената енергия е точно това -здравословна храна! Чрез нея и Колактив здравословното състояние на детето ми се подобри значително. Коластрата носи пасивен имунитет (тоест поддържа тялото докато то само изгради здрава имунна система).
ЗЕ пък помага на организма сам да изгради имунитета си.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много е писано по темата, само потърси.

# 4
  • Мнения: 513
За какво се използва и от къде се купува?Може би въпроса е тъп, но не съм го виждала Grinning

Ето ти два сайта прочети сама:
http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6
http://www.anhira.com/
ако искаш пиши ми на лични ще ти обясня повече.

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Здравей,

Зелената енергия и всички останали продукти на аква сорс не се продават в търговската мрежа. Само от дистрибутори може да си ги набавиш. Аз употребявям продуктите от 4 години и определено имат ефект, а kuneto  ако не е убедена в ефекта от тези продукти, по-добре да ги опита и тогава да споделя. Сега не мога да ти обясня всичко за зелената енергия по очевидни причини, но няма да сбъркаш, ако ги приемаш.

# 6
Аз също давам на сина си Зелена енергия от около година. По една капсула дневно профилактично, а когато се разболее ударна доза. Пресича болестта определено. Изпробвала съм ефекта и върху себе си. Действа. Откакто давам Зелена енергия, не давам никакви комплексни витамини и пр.

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 710
kosmonavtka може и да опиташ и с коластра и антиоксиданти newsm10

# 8
  • Мнения: 479
Аколко струват все пак ще каже ли някой?

# 9
  • Мнения: 64
Повече по темата "аква сорс"  и цените на добавките може да намериш в тази дискусия
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20588.40

# 10
Ako станеш дистрибутор, което не е трудно, Зелената енергия струва 42 лв. за 120 капсули.

# 11
  • Мнения: 513
Ako станеш дистрибутор, което не е трудно, Зелената енергия струва 42 лв. за 120 капсули.

Не е лошо да уточниш за да не уплашиш незапознатите, че тези 120 капсули  за дете стигат за 4 месеца, ако се дава по 1 капсула на ден, а за възрастен за 2 месеца понеже дозировката е  по 2 капсули на ден. Следователно давате 1 капсула на ден на детето си, която струва по-малко от 1 кафе .

# 12
Извинете ме, но по-нагоре съм писала как я давам Зелената енергия и затова не уточних.

# 13
  • Мнения: 1 271
ами давала съм на сина ми доста дълго време(баба му му ги купуваше защото не са ефтини) и затова не съм убедена просто не видях голяма разлика от пиене и не пиене на ЗЕ коластра и мастни незаменими киселини
  Синара а вие да не сте дистрибутор и да се чудите на кого да продадете  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 858
Ей, kuneto това последното беше много тъпа изцепка! Жената пита и и се отговаря! Аз също съм дистрибутор и главата си залагам за продуктите. Или само тези дето не са дистрибутори могат да пишат. Жената обяснява за да помогне.  Другата майчица ако прецени , че си струва си избира от кой да си купи или към кой да се регистрира. Това, че говориш хубави неща за продуктите в никакъв случай не ти гарантира, че някой ще си купи точно от теб!
И какво значи "скъпо"? Ами не е скъпо ! На дистрибуторската тарифа ЗЕ е 42лв за 120 капсули (за деца стигат за 4 месеца). ЗЕ е напълно естествен  продукт, който се усвоява напълно и не натрупва в организма вредни токсини! И какво значи "доста дълго време" при някой ефекта е поразителен и безкрайно бърз при други идва много бавно НО ИДВА! Пък вие (противниците) си говорете каквото искате а ние ще бъдем ЗДРАВИ ЖИЗНЕНИ И ЕНЕРГИЧНИ в благодарение на това чудо на природата!

Общи условия

Активация на акаунт