за прегледа

  • 1 023
  • 16
  •   1
Отговори
здравейте Simple Smile
бременна съм в началото на пети месец. искам да попитам редно ли е да ме преглеждат отдолу с ръка и то вече два пъти. Чувала съм че не е. след два дни съм пак на преглед и не знам да се съгласявам или не. предварително Благодаря

# 1
  • Мнения: 240
Ами то сигурно зависи от лекаря ти.Мен специално за пръв път гинекологичен преглед ми направиха в 4-тия месец и после в 6-тия.Това беше до момента на раждането.Иначе всеки месец ме преглеждаше на видеозон.Но не твърдя , че това е правилното,просто моята лекарка така процедираше.Ако имаш доверие на твоят лекар , не се притеснявай .Лека бременност и мисли позитивно това винаги помага. Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 304
Според мен е нормално-не може да ти навреди по нинакъв начин-все пак трябва да си излекувана напълно. Мисля, че е наложително  Wink

# 3
  • Мнения: 1 353
 Мисля, че не е хубаво, но поговори с лекаря. Ако можеш го смени

# 4
  • Мнения: 1 104
Лекарите си знаят работата, но ако имаш притеснения смени лекаря. Поне моята лекарка ми каза, че при оплаквания или проблеми ще ми прави такъв преглед, но иначе за сега само веднъж в началото имах такъв преглед.

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...

# 6
  • Мнения: 419
Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...
Напълно подкрепям Peace

# 7
  • Мнения: 3 042
Ако имаш доверие на лекарят няма от какво да се притесняваш. Щом той смята, че е необходимо да те прегледа значи е така. Ако му нямаш доверие по-добре го смени.

Мен са ме преглеждали до 3м /и двата пъти по няколко пъти, защото имах проблеми/ и след това чак в 9м, но мойто доки пипа много внимателно. Знае си работата и никога не съм се притеснявала от тези прегледи.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 230
По колко пъти ще се задава този въпрос?
Вижте ТУК

# 9
  • София
  • Мнения: 3 392
Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...
Peace

# 10
  • Мнения: 962
Мен не са ме преглеждали геникологично.В 9м само ми взеха вагинален секрет и това беше.

# 11
  • Мнения: 1 425
Вагиналните прегледи са нещо напълно нормално в хода на цялата бременност! Защо не се доверявате на избрания от вас лекар, просто не разбирам...

 Peace

# 12
  • Мнения: 70
И мене на са ме преглеждали генекологично сам за секрет 9 месец и после преди да родя - явно за да предизвикат контракций, защото и в двата случая след прегледа усещах контракции - но в първия случай отшумяха а във втория станаха регулярни Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
По колко пъти ще се задава този въпрос?
Вижте ТУК
Ох и аз това се зачудих и то по същия начин формулирано. Някой да не е решил да замезва днес с нас? Laughing

# 14
  • Мнения: 503
знам ,че ако си от рисковите групи е хубаво да те прегледат точно сега,за да се избегне аборта в 6 м,когато бебето натежи.т.е ако има проблем се прави шев

Общи условия

Активация на акаунт