Навън е жега, пот се лее, коя ли тази седмица ще забременее /21.08-27.08/

  • 4 856
  • 109
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 272
Хайде на новата седмицааа Sunglasses
Нека напук на жегите, на нас да ни е хубаво Grinning И да е пълно с добри новини!
От мен няма нищо ново- още си чакам цикъла - вече минаха 2 мес. и половина от инжекцията Диферелин.
Видях, че Лали се е разписала в предишната темичка. Лали, да севърнеш много отпочинала, заредена с добро настроение и с пълно тумбаче Wink

# 1
  • Мнения: 1 419
Дари, хубаво е, че сте се събрали с приятели ... и пийнали де  Crazy За болките, ти май не се стимулираше, нали? Помисли какво си променила в режима си последните два месеца - допълнителни лкарства, нови такива, спряни, или нещо друго?  newsm78

Леа, май е време или да идеш на лекар или да послушаш Дара  Rolling Eyes

А аз от вчера мога да се похваля само с нерви - ужасно ми  е нервно, дразня се от глупости, вчера следобяд рвах като гламава половин час, абе луда работа  Whistling Тия хормони на мен много ми влияят  Embarassed

Хубава седмичка ви желая   bouquet

# 2
  • Мнения: 553
Здравейте момичета  Hug
Ето ме и мен най-сетне след отпуската. Още не мога да вляза в ритъм и да си изчистя пощата, а виждам, че и тук май съм пропуснала доста.

Ая, честито! Лека бременност и здрави бебчета накрая!   bouquet

А какво става с Момиче? Нищо не намирам от нея? Стискам й силно палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig

Успех на всички - кой каквото е започнал или чака  Praynig Praynig Praynig
Лек ден в жегата   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен красавици Hug

Завърнахме се от Крит вчера, беше най-страхотната ни почивка до сега. Просто нямам думи да ви опиша Laughing
Днес малко ще поработим и утре заминаваме за Варна до края на седмицата.

Ая, честити ти тупкащи сърчица мила  bouquet, много се зарадвах Hug Желая ти страхотна бременност Hug
 
На всички останали много усмивки и по-малко жега Grinning

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Здравейте и от мен  Hug
Ая, честито и лека бременност  pregnant
Лека и късметлийска седмичка на всички
  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 213
Здравейте и от мен !!!
Аз все още не съм излизала в отпуск и съм като``изцеден лимон`` Twisted Evil ноооооооооооо вчера направих резервация за един СПА център във Велинград и живот и здраве средата на септември отивам да отдъхвам , че ме чака тежка есен относно
бебеправенето Thinking
На 24 август чакам да видя последните резултати от Плевен и да
го мислим какво ще правим newsm78


LEA заглавието на темата е страхотно Peace
Пожелавам на всички много усмивки и успешна седмица !!!
Дано напук на горещите летни дни  повече момичета ни зарадват с
бебешки новини!!!  Grinning  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 419
Добре дошли на отпускарките. Май много народ се е завърнал, защото по улиците днес беше кошмарно да се кара  #Cussing out

А какво става с Момиче? Нищо не намирам от нея? Стискам й силно палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed  Praynig Praynig Praynig
Чакаме я да си каже. Аз не смея да питам вече, защото май първо искат да се успокоят, че нещата са наред. Факта, че нищо не пише ме кара да вярвам, че за сега всичко е наред  Praynig  Heart Eyes Но тя ще се обади, кога реши че е момента.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 376
Ехее, днес всички се завръщаме от отпуски  Laughing

Здравейте и от мен Hug Аз пък бях на калолечение в Кюстендил. Много ми хареса, починах си отлично, сега се надявам и на резултат от лечението Praynig Ако трябва да разкажа на кратко за престоя си: базата е много стара, но част от стаите са страхотно обновени. В лукс категорията си има телевизор, хладилник и дори сейф! Иначе, условията за кало- и водолечение изглеждат малко стряскащи в началото, защото всичко си е оставено както е било по комунистическо време. А от минералната вода, има доста корозия и варовикови наслоявания, и ваните изглеждат мръсни, но всъщност ги почистват добре между ползванията и на практика са чисти. Моите процедури бяха: намацване на цялото тяло с кал, минерална вана с мехурчета въздух под налягане (като джекузи), интерферема (слаб ток на яйчните), кварцова лампа (като солариум Sunglasses), магнит и лечебна гимнастика. От процедурите на 3ия ден човек получава болки в ставите, костите, плешките, коленете и пр., но това е лечебна реакция на организма. Нормално е да останат дори и малко след като човек си тръгне от санаториума (аз още чакам да ми минат болежките Wink). Процедурите също доста изтощават, така че през повечето време спях или гледах телевизия. Самото градче също много ми хареса. Много е спокойно, красиво и добре уредено. Всеки вторник и петък имаше концерт на открито и после безплатно лятно кино. Тъй като санаториумът се намира в самия център на града, всичко ми беше на 1 крачка.

Сега ще изчета и какво е ставало тук междувременно. Ая, май пропуснах да ти честитя преди да замина за 2те малки сърчица  Heart Eyes Ако не те затруднява, напиши и своята история - как се лекуваше и при кого. Леа, наистина иди на лекар, нищо не губиш най-малкото.

# 8
  • Мнения: 493
Здравейте и от мен!незнам дали ще можете да ми помогнете ,но все пак ще ви попитам.имам една болка ниско долу в ляво,която се появи към март месец.болката е слаба,тъпа и почти не я усещах,но като стоя права повече време се появява по изразено.първо посетих гинеколог,нищо нередно не се видя,после ходих на гастроинтеролог,който се усъмни за язва.направих изследвания-нямам такава.после ходих на хирург-направиха ми рентгенова снимка на червата(с една каша)-нищо нередно не се видя.болката си стои.сега отскоро ме боли и отзад под кръста,пак в ляво.незнам какво да направя вече.никой неможе да разбере от какво е.някой може ли да ми обясни какви са симптомите на възпалените тръби и по какъв начин може да се установи това дали е така?може да имам някакви сраствания или нещо подобно.чудя се какво е това нещо?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 880
Angela, състоянието на тръбите се установява с цветна снимка. Ако имаш такива съмнения, значи ти трябва гинеколог в добра клиника, където да ти направят изследването. Не е страшно, но е най-доброто за диагностика след лапароскопията. Успех!

# 10
  • Мнения: 493
Аз посещавам добър доктор в добра клиника,но той казва че е рано за такава снимка,защото ние не се пазим от скоро.казах му за тази болка,но той ми каза да не си поставям сама диагнози.незна дали мога сама да поискам по-скоро да ми се направи такава снимка,незнам дори дали това,което ме боли е тръбата?ужасна работа.затова попитах как боли възпалена тръба и къде най-вече?

# 11
  • Мнения: 2 120
На въпроса на Леа в заглавието-Няма да съм аз. Толкова съм болна, че не е за разправяне, в жегите  е много лошо да си с температура, хрема и кашлица за капак.
Дано да оздравея за морето.
На вас момичета по-късметлийска седмица от моята.

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен, момичета! И моята отпуска свършиии  newsm45 и от днес съм на работаааа.Пот се лее като из ведро, но и аз съм само до тук. Този месец изненадващо ми дойде на 23-ия ден от цикъла, при положение че моят е ужасно редовен, но аз го отдавам на смяната на климата- от морски на балкански smile3521. Даре, бързо да оздравяваш, че в тези жеги не ми се мисли какво е да си болен. Гризка, май добре си изкарала в Кюстендил.Vesimira, дано всичко с резултатите е наред, Aya бъди по-спокойна, пази бебчовците Hug
 Успех на всички! Hug

# 13
  • Мнения: 1 419
Гризка, добре дошла и на теб  Hug надявам се да има ефкт от лечението. А историята ми още не е приключила, така че ще я разкажа когато това стане - живот и здраве догодина април  Praynig

Даре, оправвяй се  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 4 272
Гризка, добре дошла  Hug Дано калолечението има ефект!
Даре, и тук ти пожелавам бързо оздравяване! Ти щеше преди морето да ходиш в Пампорово...какво стана?

Общи условия

Активация на акаунт