daktarin не помага?

  • 661
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Моля кажете ми изпитана рецепта за справянето с гъбичките в устата на бебето , а и за майката.
Дактаринът не помогна мазах го него в устата, мазах и себе си, но?

# 1
  • Мнения: 742
За съжаление и ние минахме по този път, но при нас Дактарина помогна. Криската имаше освен в устичката - и на дупето...

Започнах редовно да давам водичка след всяко кърмене - и с марличка и сода почиствах устичката. За три дни се изчисти.
Изписаха ни и Фунгостатин, но не съм го ползвала.
Ето тук може да прочетеш и съветите на другите мами:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120032.msg2200965#msg2200965

# 2
  • Мнения: 393
Според мен трябва да се консултираш с лекар NaughtyНе е редно да лекуваш бебето, а и себе си по интернет. Все пак сме различни и всеки се нуждае от индивидуално лечение.Дано по-бързо да ви мине Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Ние имахме гъбички/според докторката по телефона-млечница, според мен-също/. По неин съвет мазах със сода 3-4 дни, но не мина. Купих Фунгостатин и за 1-2 дни му минаха.

# 4
  • Мнения: 239
На нас пък ни казаха, че вече не произвеждат дактарин, въпреки че го има по аптеките. Аз го търсих от склад за лекарства. Направиха ми в една аптека нистатин за тази цел. Но си трябва мазане след всяко хранене, иначе непрекъснато се появяват. И вода съм опитвала да му давам след кърмене, но той като не я ще - не става.

# 5
  • Мнения: 1 298
Слагахме Фунгостатин защото той бил новият вариант на нистатина.Първият ден изчезнаха, на другият пак се появиха  Tired
После мазах 4-5 дни с него още.Без успех.Взех Дактарин/трудно се намира/ и на 2-рият ден нямаше и следа от млечицата.  Peace
Успех  Peace
За гърдите вода със сода  Heart Eyes  за бибите също.

Общи условия

Активация на акаунт