какво бихте направили.....

  • 2 702
  • 47
  •   1
Отговори
какво бихте направили: ако свекървата ви наследи голяма сума пари и ги изхарчи по себе си и другия си син..... а и отиде на море в 'чужбина а на съпруга ми даже не каза.научихме от други хора.а говоря за много пари.(продаде голям апартамент) ::

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 10:40 от LUDI ZA VRAZVANE

# 1
  • Мнения: 313
Парите са си нейни така, че тя решава какво да прави с тях. Не се ядосвай. На сила хубост не става. ooooh!

# 2
  • Мнения: 419
Все пак парите са си нейни.Няма смисъл да се ядосваш,нищо няма да промениш Confused

# 3
  • Мнения: 6 167
какво да направя. нищо няма да направя. едва ли ще й вдигна телефона да я питам защо не ми дава пари!!!

парите са нейни и щом са много, едва ли са свършили с една почивка.
щом не е казала на сина си че отива на море в чужбина сигурно имат проблеми с него, не мога да допусна, че една майка , която е в добри отношения с детето ( децата ) си няма да каже , обади и тн. също така незнам какви са отношенията с другия й син и той колко е 'заслужил'.

не на последно място , след като научавате за това от други хора истината сигурно не е точно такава, каквато ви е представена.

# 4
  • на село
  • Мнения: 3 841
Нищо няма да направя.
Всеки сам решава как да харчи личните си средства.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ще и пратя мутри на свекървата.

# 6
да така е но можеше поне да каже на сина си ...уж са в добри отношения.а ние сега се нанасяме в ново жилищте и се нуждаем от нейната помощ

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами мисля,че е кофти да дава на единия си син от тези пари,а на другия изобщо да не каже дори.

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
Нищо, всеки да се оправя сам!

пише се Ще, а не Щте Peace

# 9
  • Мнения: 14 654
изобщо не ме интересува какво правят хората със собствените си пари. не виждам нищо, за което да се ядосваш. парите са си на свекървата- да прави с тях каквото желае.

# 10
  • Мнения: 1 150
Нищо няма да направя - да си ги харчи със здраве, да не ми е длъжна с нещо  Crazy

# 11
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
какво щте направите,ако свекървата ви наследи голяма сума пари и ги изхарчи по себе си и другия си син..... а и отиде на море в 'чужбина а на съпруга ми даже не каза.научихме от други хора.а говоря за много пари.(продаде голям апартамент) #2gunfire

Е, че какво трябва да се направи? Нима ви е длъжна с някакви пари? Ти или мъжът ти, ако получите такава голяма сума ще й дадете ли?

Парите са си нейни - може да прави каквото си иска с тях! Е, ако апартамента, който е продала е бил и на съпруга ти, тогава малко кофти... Ама без нерви! Не си струва за някакви си въшливи пари, било то и наистина много...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Лично аз няма да направя нищо. Ако съпруга ми реши нещо да прави - да си решава.Все пак става въпрос за неговата майка и неговия брат.

# 13
  • Мнения: 8 917
Ще дойде време когато тя ще има нужда от вашата помощ Whistling Whistling Whistling Какво по-хубаво от това да не си й задължена с нищо Wink

# 14
  • Мнения: 781
Нищо. Парите са си нейни. Ще ги харчи както намери за добре.

Общи условия

Активация на акаунт