Отстраняване на трета сливица в Бургас

  • 2 481
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Майчета от Бургас, моля за спешна помощ!
Дъщеря ми е на 3.5 г. и се налага да й отстранят третата сливица.Ние със съпругът ми не сме от Бургас и ми е много трудно да реша къде и кой да я оперира. Ако имате опит или сте чували отзиви за лекари и клиники, моля, споделете ги! От списъците с лекари изкопчих името на д-р Парунов и утре смятам да я заведа на преглед при него, но после.............къде да я оперираме? Като чета из форума какви ужасии се случват в бургаската болница ме втриса. А все пак става дума за детето ми. Страшно се притеснявам. Cry

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
аз съм чувала добри отзиви за маличева и василева.и при двете съм ходила.василева е много груба като отношение,но си разбира от работата.
защо не пробвате с хомеопатия.на мойто дете много му помогна и боледуванията намаляха ,да не кажа ,че почти спряха.

# 2
  • Мнения: 3 251
защо не пробвате с хомеопатия.на мойто дете много му помогна и боледуванията намаляха ,да не кажа ,че почти спряха.
Това е решението, а ако все пак залагате на алопатичната медицина-потърсете д-р Аврамов в "Оксиком"-гр.Бургас

# 3
  • Мнения: 1 809
Лично аз ти препоръчвам Маличева PeaceАз от "Оксиком " имам лоши впечатления,но в моя случей беше очен лекар.

# 4
  • Мнения: 5 539
Мога да ти препоръчам д-р Ламбов, специалист УНГ, работи в поликлиниката срещу х-л Космос. Той ни предложи да извърши операция в частна клиника. Изрязването се извършва с лазер и с пълна упойка. Цената за отстраняване на 3-те сливици е 270 лв. Включва и наблюдението в следоперативния период.
За щастие, успяхме да преодолеем проблема чрез хомеопатия, но ако се беше няложило щях да оперирам дъщеря си при него.
От няколко места съм чувала, че той е един от най-добрите специалисти по УНГ в Бургас Peace
Ако те интересува, мога да ти дам телефон.
Ако искаш, мога да те пратя и при хомеопатката ни Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 289
Мога да ти препоръчам д-р Ламбов, специалист УНГ, работи в поликлиниката срещу х-л Космос. Той ни предложи да извърши операция в частна клиника. Изрязването се извършва с лазер и с пълна упойка. Цената за отстраняване на 3-те сливици е 270 лв. Включва и наблюдението в следоперативния период.
За щастие, успяхме да преодолеем проблема чрез хомеопатия, но ако се беше няложило щях да оперирам дъщеря си при него.
От няколко места съм чувала, че той е един от най-добрите специалисти по УНГ в Бургас Peace
Ако те интересува, мога да ти дам телефон.
Ако искаш, мога да те пратя и при хомеопатката ни Wink

Лилита, би ли разказала повече как преодоляхте това? Благодаря ти:)

# 6
  • Мнения: 5 539
Това, което мога да ти кажа едва ли ще ти помогне много, но предполагам всеки хомеопат знае как да се справи с проблема. След прекарана вирусна инфекция дъщеря ми остана с увеличени сливици. Водихме я при д-р Ламбов, които изписа Кларитин и един спрей за нос за 20 дни. След 20 дни пак я заведохме - нямаше подобрение. Започнахме да обсъждаме евентуална операция наесен. През цялото това време тя спеше нощем с отворена уста и хъркаше силно.
Отидохме при семейната ни хомеопатка и тя й даде Аviare, което нарече още "детски Туберкулин" /не съм 100% сигурна за имената/. По веднъж на 2 седмици, в продължение на 3-6 месеца.
И хъркането постепенно изчезна. Сливиците намаляха. Вече 3 месеца го пие, но ще продължим още, защото засилвало имунитета, а тя ще тръгва на градина и ще й е нужно.
Това е.  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 12
Лилита,а хомеопатката как се казва и ако може телефон.

Общи условия

Активация на акаунт