maxi-taxi citi cx

  • 966
  • 12
  •   1
Отговори
има ли някоя мама с такава количка?интересува ме колко струва и дали е хубава  Party

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 15:47 от iokraces

# 1
  • София
  • Мнения: 2 883

http://www.family-bg.com/catalog/prX_1256.htm
За това ли говориш?

# 2
не не става въпрос за тази количка.на сайта по-горе на куйни,се влиза при количките макси кози и там е тази,но не мога да разбера как се поставя снимка и затова го обяснявам така

# 3
# 4
  • Мнения: 4 428
Една позната мама има такава количка и каза, че е доволна Peace Но не знам тя какви други е гледала за сравнение

# 5
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз имам и съм много доволна Peace

# 6
  • Мнения: 5 370
Toва го имам и аз-питай, какво точно те интересува?
Има позиции на седалката, има си багажниче, има си и дъждобран, който се закопчава отвсякъде, а отпред остава едно "прозорче" да диша.
Само дето не е за много разбити улици...............

# 7
 в сайта е показано,че може да се ползва и коша за новородено dreami към количката,но не мога  да видя хубаво снимката,защото не се увеличава,ако някоя мама има такава снимка,моля да я покаже.като гледам количката няма борд и като чета явно не е много стабилна поради малките си колелца Cry ,много жалко,защото ми харесваше,ако има някоя доволна майка,моля да сподели newsm51

# 8
забравих да питам каква й е цената doh

# 9
аз се чудя между тази количка,лоола на бебе конфорт и пег перего прамете,всичките са с малки колелца,но ми харесват,коя според вас си заслужава най-много

# 10
  • Мнения: 5 370
аз се чудя между тази количка,лоола на бебе конфорт и пег перего прамете,всичките са с малки колелца,но ми харесват,коя според вас си заслужава най-много
Ами аз на практика я ползвам за лятна, така че ми харесва. Бебе Конфорт не ползвам и не познавам Пег Перего.
За цена не мога да кажа нищо-подарък ми е., Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 293
Цената на количката е около 400 лв, за Dreami още около 300 (не знам точните суми, но е +- 20 лв.)
Която и да избереш мисля, че няма да съжаляваш. На мен лично Bebe Confort ми харесва най-много като дизайн  Simple Smile
Аз лично имам Peg-Perego, но модел Aria. Много е маневрена, изключитено много съм доволна Peace Но я имам от 3 месеца и не знам как ще е с тези малки колела зимата.  Thinking

# 12
  • Мнения: 25
аз се чудя между тази количка,лоола на бебе конфорт и пег перего прамете,всичките са с малки колелца,но ми харесват,коя според вас си заслужава най-много

Точно между тези три модела се чудех и аз Simple Smile. Maxi taxi city ми харесваше, но колелцата много ме притесниха. Прекалено са малки и са пластмасови. До Пег Перегото изобщо не стигнах, след като в магазин Малечко пробвах Loola на Bebe confort... Срахотна е! Изключително съм доволна! Лека, маневрена, удобна, събира се във всеки багажник иии  Wink...красива. Единственият й недостатък е - сравнително малкия кош за багаж. Но какво пък...въпрос на организация Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт