Бяла или инокс?

  • 6 709
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Става въпрос за готварска печка-избрали сме модел на Горение, но не можем да решим дали да е бяла или цвят инокс. Може би е въпрос на вкус, но дали инокса не е по-добър(разликата в цената ме навежда на тази мисъл)?По-лесно ли се почиства, споделете ! Hug

# 1
  • Мнения: 65
Ние имаме Горене инокс /само фурната/ отпреди 3 години. С 8 функции и т.н. Отвън този инокс много си цапа, имам предвид, че всяка капка вода оставя следа. В началото ме дразнеше, но сега се събират повече капки и наведнъж ги избърсвам с препарата за стъкла. При мен всичко е инокс и най-голяма трудност срещам с поддържането на ширма, отгоре се събира прах и не може да се изчисти ей така. В общи линии инокса е голяма гъзария и е много красив, но му трябва повече поддържане. Успех.  chef

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Инокса е по-"модерен" Wink. Не е лошо да се съобразиш и с останалите уреди. Имай предвид, че на всички марки и производители инокса е различен и трудно се съчетават. Мойта е Горение инокс. Е не можах да намеря същия цват миялна и микровълнова с добри показатели.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 811
Зависи от другите ти уреди- MW, хладилник, пералня  и т.н.
Моите са инокс и ги мразя Mr. Green - постоянно трябва да търкам с кърпа. Wink

# 4
  • Мнения: 1 205
Мда съчетай я спрямо цвета на останалите уреди.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Инокса е по-"модерен" Wink. Не е лошо да се съобразиш и с останалите уреди. Имай предвид, че на всички марки и производители инокса е различен и трудно се съчетават.

Така е, инокса като цвят на различните производители се различава.
Съобрази цвета, с останалите уреди.
Вярно, че изглеждат по-добре на външен вид иноксовите уреди, но ще им станеш роб за цял живот. Wink

# 6
  • Мнения: 565
Инокс! По-устойчив е на външни влияния и по-естетичен поне з амен. А по-отношение на почистването става много лесно със специални препарати за инокс. Аз ползвам на DRAGO i съм много доволна.

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Инокс - определено! Стига да го съчетаеш с останалите уреди. Не се мисти чак толкова трудно - с препарат за стъкла или сапунена вода и мека кърпа и е като нов!  Peace

# 8
  • Мнения: 2 657
И нашата е инокс,ама то и хладилника ми е такъв.Вярно,4е е по хубаво и гъзарско,но както ве4е са писали моми4етата-трябва да си с парцала в ръка постоянно #Cussing outИ най-малката капка ли4и и най-малкия прах Peace

п.п.Мен да ме убие 4овек или без пари да ми дават-втори път в живота си пе4ка/инокс/няма да си взема ooooh!

# 9
  • Мнения: 7 640
по-високата цена на иносковите уреди за мен е вид изнудване. Такива като мен, на които кухнята ще е в хола, са принудени да купят подобни неща. Ако при теб не е това случая, вземи си бяла, особено ако и другите уреди са такива.

# 10
  • София
  • Мнения: 293
Инокса е неръждавейка, затова е и по-скъп.
На мен някои от уредите в кухнята им се е олющила боята и са ръждасяли  ooooh! Затова съм решила сега като ги подменям да си взема иноксови.  Ама както не обичам да чистя ....  #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 925
Инокса е по-"модерен" Wink. Не е лошо да се съобразиш и с останалите уреди. Имай предвид, че на всички марки и производители инокса е различен и трудно се съчетават. Мойта е Горение инокс. Е не можах да намеря същия цват миялна и микровълнова с добри показатели.
В къщи всичко в кухнята ни е бяло, според мен трябва да се съобразиш с отаналите електроуреди, иначе не ми изглежда добре. Не мисля, че инокса има кой знае какви предимства пред бялата техника   Peace

# 12
  • Мнения: 10 982
Инокс!  Peace
Не обичам бяла техника, нито бяла дограма  Sad

Вярно,4е е по хубаво и гъзарско,но както ве4е са писали моми4етата-трябва да си с парцала в ръка постоянно #Cussing out
А като е бяла, да не би да не се налага да чистиш?!

# 13
  • Мнения: 7 640
Инокса е неръждавейка, затова е и по-скъп.
На мен някои от уредите в кухнята им се е олющила боята и са ръждасяли  ooooh! Затова съм решила сега като ги подменям да си взема иноксови.  Ама както не обичам да чистя ....  #Crazy

повече от половината иноксови хладилници са чиста пластмаса, още в магазините бяха ошлюпкани, да не говорим колко простеят някои модели.
Аз подобни проблеми с бели уреди не съм имала.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
РешИ си проблема с "ала-бала-ница..."  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт