Къде да си направя лазерна епилация в Пловдив?

  • 1 432
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Скъпи мами от Пловдив има ли някоя да си е правила лазерна епилация в родния Майна таун?!Много съм се навила, но не ми е възможно да ходя всеки път в София, тъй като работя и в събота.А някакви цени ориентировъчно за триъгълник и мишници?
А и един последен въпрос каква е разликата между фото и лазерна епилация и кое е за предпочитане newsm78

# 1
  • Мнения: 377
Няма да съм ти от особена полза, но тъй като вече цяла година се ровя къде ли не, поне да кажа какво съм открила.  Crazy
Доколкото знам в Пловдив няма лазер, за фотоепилация знаех само за Новотела, но доста противоречиви мнения имаше за там и честно казано не се навих да се пробвам.  Rolling Eyes

Преди около месец прочетох това в един друг форум:
"Какво представлява в общи линии - лягаш на едно такова...незнам как му се вика, слагат ти едни очила и общо взето виждаш само светкавици и усещаш леко парване (също така надушваш опърлени косми). Изчислява се на импулси, аз направих по 20 импулса на страна, общо 40 и ми излезе 120лв., което ще рече бикини зоната и отдолу. Има един проблем обаче, аз очаквах че космите ще се махнат, а те са си там само че опърлени  , казаха ми че трябва да изчакам около две седмици и те щели да паднат. Ами това е...а разбрах и че първата процедура давала най-добри резултати-до 20% от космите изчезвали напълно...ами дано"

Коментара е за фотоепилация в медицински център Медикус Алфа и съм решила да пробвам октомври или ноември, тъй като доколкото знам не е препоръчително да се излагаш на слънце след процедурата.
Ако не съм доволна ще пробвам в Стара Загора, чух много добри отзиви за лазерна епилация в дерматологичен център ’Lege Artis’. За мен лично е по-добър вариант от София.  Peace
Ще следя темата с интерес.

Колкото до разликата между двете ето една тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=c24438f0871d54eb73a1 … c=29284.msg562021

Според мен лично си зависи от човека, така че ще пробвам с фото, пък ако не съм доволна лазер.

Общи условия

Активация на акаунт