Запушен слъзен канал

  • 508
  • 6
  •   1
Отговори
Помогнете ми! От май месец до края на юли месец са направени 2 сондирания на окото.Надявах се, че с това ще приключим,но наблюдавам отново по-голямо овлажняване на това око.На кой лекар офтамолог да се доверя?Необходима е и пластика на горния клепач.Бебето ми е на 10 месеца.

# 1
  • Мнения: 4 362
Не ви ли предписаха някакъв антибиотик да слагаш след отпушването?

Виж тази тема Препоръки за офтамолог в София ?

# 2
  • Мнения: 304
Най-добрите очни лекари мисля , че са във Варна-поне така съм чувала. В клиниката "Св.Петка"
  Ако живееш в град близо до Варна ........
Успех!

# 3
Сондирането беше направено в София в специализирана детска очна клиника, масаж на окото и капки за очи Tobrex след това.

# 4
  • Мнения: 4 362
Ако искаш ще ти дам кординати за Варна,аз скоро ще ходя да правим същата манипулация  Peace

# 5
  • Мнения: 1 288
мога да ти препоръчам консултация при офталмолога, при когото ние ходим. това е д-р облашка от болница вита. работи и със здравната каса. ако искаш, отиди за консултация и там. телефонът на болницата е 943 43 98.
стискам палци да се оправите бързо!

# 6
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Ние имахме същия проблем. Лекувахме окото много дълго време, беше запушено на 2 места и залепваше цялото око от секрет. Отидохме в Пловдив при доктор Петкова, казаха ни че е най-добрия детски офталмолог за Южна България.  Значи ние лекувахме окото 1 месец преди сондажа с Тобрекс и Виброцил в нослето и след сондажа също го лекувахме така. Мисля,че Виброцила изигра много важна роля. Ако ви интересува мога да дам нейни ккоординати! Успех!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт