Украса за стени в детската стая

  • 9 911
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 796
Питам се къде мога да купя различни картинки с детски мотиви (напр. мече, пате, цвете, слънце, облаче), за да украся стаята на малкия. Идеята ми е да ги залепя на стените, вратата, гардеробите. Трябват ми не малки картинки, а напр. към 30см, може и по-големи. Как го обясних само Embarassed Може би в книжарница или детски магазин? Ще съм ви благодарна, ако ми кажете къде мога да намеря нещо подобно, че хич ме няма в рисуването  Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 327
купих на малката от магазините за по левче метри-животни. Много са готини и са големи. стават за лепени и като метри и само като украса. Има жирафи, маймуна, папагал, динозавър..

# 2
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Ако имаш цветен принтер, има много хубави картинки в Интернет, които може да направиш със шарени рамки. Ние печатахме картинки с Мечо Пух Simple Smile Или ако ти се занимава с труд и творчество, може върху цветен картон да залепиш изрязани фигури от самозалепваща се цветна хартия.  Sunglasses

# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От същата материя като метрите има и само картинки с различна големина. Аз ги купувам от едно квартално магазинче, защото Нели е луда по тях. Имаме вече около 20-тина. Довечера, ако не забравя, ще снимам. Едно 2-3 от животинките:
Едното пате

Още 3 картинки

Имаме още мечо пух, още един паток, малко мече, 3 вида кучета, 2 момиченца, зайче.....Включително и един метър с мечо пух.

# 4
  • Мнения: 796
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Какво значи "метри"? От каква материя са тези картинки? Точно такова нещо ми трябва! Трилиън, ако можеш да ми опишеш къде се намира това магазинче  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 756
От същата материя като метрите има и само картинки с различна големина. Аз ги купувам от едно квартално магазинче, защото Нели е луда по тях. Имаме вече около 20-тина. Довечера, ако не забравя, ще снимам. Едно 2-3 от животинките:
Едното пате

Още 3 картинки

Имаме още мечо пух, още един паток, малко мече, 3 вида кучета, 2 момиченца, зайче.....Включително и един метър с мечо пух.
А би казала къде е това квартално магазин4е и каква им е цената newsm78

# 6
  • Мнения: 1 937
Имаме една работна Мецана и един Гъбарко .
Любими герои още от моето детство. Рисувани са по поръчка.
Картини с детски мотиви има и на Джумаята в Пловдив.

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
От същата материя като метрите има и само картинки с различна големина. Аз ги купувам от едно квартално магазинче, защото Нели е луда по тях. Имаме вече около 20-тина. Довечера, ако не забравя, ще снимам. Едно 2-3 от животинките:
Едното пате

Още 3 картинки

Имаме още мечо пух, още един паток, малко мече, 3 вида кучета, 2 момиченца, зайче.....Включително и един метър с мечо пух.
А би казала къде е това квартално магазин4е и каква им е цената newsm78
Едва ли ще ти е под ръка. В Княжево се намира. Познавам собственичката- може да попитам откъде зареждат. Малките картинки бяха по 30-40 стотинки. Най-големите стигаха до 80- нещо такова беше. newsm78


Много ви благодаря за отговорите, момичета! Какво значи "метри"? От каква материя са тези картинки? Точно такова нещо ми трябва! Трилиън, ако можеш да ми опишеш къде се намира това магазинче  bouquet  bouquet
Материята не знам как да я опиша. Леко мека на питане, огъва се лесно. Нещо като падчетата за мишките, само че по-мекичко.
Метър означава голяма картинка, която се залепя на определено разстояние от земята и на нея има разграфени сантиметри, примерно 150. Така можеш да мериш колко високо е детето. Ще го щракна довечера.

# 8
  • Мнения: 1 520
В една стара тема ги бяхме показали тези метри. Наистина приличат на подложките за мишки, но по-меки.
Ние се мерим по два пъти на ден. Поне.  Wink
http://picvalley.net/show.php?2006/07/08/019f0f0055dd034dc07d7878d62be7f2.jpg

Метър за мерене на височина беше темата.

# 9
  • Мнения: 739
в големите книжарници и бебешки магазини, предполагам. В наш квартален видях много сладки подобни големи картинки, около 50см, гумирани като пад, с 2 лепенки отзад - стават за шкаф, стена и т.н. Бяха по 2-3лв, но не взех, да се питам защо  ooooh!. Може би не ми трябваха още.

Друга идея е плакат - виждала съм такива тип картина в Бриколаж, сигурно имат и детски.

А някой да е виждал релефна картина с плюшена играчка залепена или подобно нещо?  newsm78

Обмислям пролетта да обзавеждам и аз детската и от сега събирам идеи  Blush

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
Как се залепят тези картинки на стена?А ако си имат лепенки дали издържат дълго върху латекс и не оставят ли следи?

# 11
  • София
  • Мнения: 100


Едва ли ще ти е под ръка. В Княжево се намира.

Май ще е по-добре да питам за адреса и да си помогнем чрез bgmaps

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771


Едва ли ще ти е под ръка. В Княжево се намира.

Май ще е по-добре да питам за адреса и да си помогнем чрез bgmaps

Аз ще попитам утре жената в магазинчето откъде зарежда и ще погледна нали въобще е останало нещо от нас (защото последния път купих 10-тина наведнъж). По принцип съм я срещала да зарежда в София прес и ако е така, тъй като работя в сградата, мога да проверя дали и какви картинки има.
Затова по-добре поне да проверя дали има, защото си е далече, или ако има, мога да купя на който му е удобно да дойде до сградата на София прес да си ги вземе.

# 13
  • Мнения: 739
Как се залепят тези картинки на стена?А ако си имат лепенки дали издържат дълго върху латекс и не оставят ли следи?
Не мисля, че издържат дълго върху латекс, ако ли пък да, вероятно оставят следи  Mr. Green. Сигурно са предназначени за шкаф или гардероб. За стена по-добре с пиронче. Като бяхме малки със сестра ми баща ни закачи на стената в кухнята и детската дървена летвичка, на която окачахме картинки и рисунки с кабарчета - не оставят следи, петна и дупки по стената  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 626
Трилиън, къдев княжево се намира това магазинче?
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт