Регистрация на авторски права ? Къде и как ?

  • 1 378
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 237
Моля ви дайте някакво инфо по следния въпрос:
Отвори ми се възможност да продам свои текстове на известен български певец,но той иска да съм ги регистрирала преди това и да имам авторски права.Как става това ? Къде се ходи и струва ли нещо ?И колко по дяволите струва един текст,какви пари да му искам ? Confused
Моля ви,дайте ми едно рамо,веднъж и на мен да ми се отвори парашута,а незнам какво да правя......
Предварително благодаря !  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Много се радвам, стискам палци да стане  Hug

Не знам иначе къде да те насоча, нотариус със сигурност ще знае. И цените варират - Евтим Евтимов си ги продава по около 600 лв единия. Не бива и да го стряскаш с високи цени. Дано някой да знае и да ти каже.  Party

# 2
  • Мнения: 2 237
Благодаря Блонди,знаех че ще ми отговориш Hug
Дано някой има повече инфо и дано работата стане та и аз да стана известна.... Praynig

# 3
  • Мнения: 581
Същестува агенция за регистриране, но доколкото знам се заплащат цени за всеки текст или каквото искаш да гарантираш че е твое, но има и определен срок и после следва подновяване. Ще поровя да намеря инфо и ще ти пиша на лични. Ти защо не се запознаеш със ЗАП по - подробно, може и да ти е полезно. Имай предвид, че много автори публикуват в сайтовете за бг литература, като не крият името си и това е един от начините да си гарантират, че тези текстове са писани точно от тях. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт