Глезотийки....

  • 2 320
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
И аз да се разпиша с темичка:) та така-кои са вашите чисто женски глезотийки?какво обичате да правите когато "крадете" минутки за себе си.аз понеже нямам деца и много много отговорници като цяло по цял ден си се грижа за себе си,но обожавам да пробвам гримове.може да е лудост-но да.мога по цял ден да се гримирам различно-трия и пак на ново.също обичам да шофирам и да слушам най-тъжните балади-много ме успокоява.какви са вашите глезотии?

# 1
  • Мнения: 696
Не бих казала точно глезотийки, но когато се освободя удоволствие ми доставя да си нааправя маникюр, педикюр сама.

# 2
  • Мнения: 7 474
Маникюр и дълги разходки по магазините  Hug

# 3
  • Мнения: 649
Списания, хубав филм, кафе с приятелка и безцелно шляене по магазините (адски се изнервям, когато трябва да пазарувам нещо определено - тогава искам да вляза в първия магазин и да приключа) Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 3 058
Най-обичам да ми останат време и сили да поровя тук, из форума  Blush

# 5
Да си направя маникюр и педикюр и маска на косата,обичам да се ровя във форума,но почти не ми остава време.

# 6
  • Мнения: 189
Да отделя време за себе си, за разкрасяване, за приятелки, да прочета някоя книга..

# 7
  • Мнения: 2 495
Глезотийки ли...Ами обичам да се гримирам и с часове да се гледам в  огледалото, да пазарувам, да съм на кафе с приятелки и още и още..... Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
В свободното време обичам да чета, но това не е към женските глезотийки, затова минавам на опция шопинг.
От честото обикаляне по магазините като видя една жена веднага разбирам дрехите и обувките й  от кой магазин и за колко пари са.  Crazy

# 9
  • Мнения: 630
Моето свободно време е толкова малко, че едва успявам да запиша часове и тръгвам на козм. процедури, сауни, масажи и подобни. Вечер, като сложа малката да спи обожавам да се излежавам във ваната е книжка в ръка.

# 10
  • Мнения: 527
Винаги, когато малкия го няма и не съм затрупана с друга работа, обичам да излизам с приятелки на кафе, да обикалям по магазини. От разкрасителните процедури, с кеф ходя на маникюр и педикюр.

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами женските неща ги правя по задължение и не са ми много приятни. Да обикалям по магазините много мразя...
Моята най-любима глезотия е да се скрия в някой ъгъл и да чета.

# 12
  • Мнения: 7 186
Шопинг, кафе с приятелки. Много позитивно ми се отразява. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 003
Четене  Peace , шофиране, разходки...ей такива неща Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8 505
Да се наклепам с някаква маска и да релаксирам.

Общи условия

Активация на акаунт